شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
وضعیت ترافیکی راه های کشور در آخرین روز هفته
۰۹:۴۱ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
اجاره خودرو
یخ‌زدگی 4 جاده کشور؛

وضعیت ترافیکی راه های کشور در آخرین روز هفته

پرشین خودرو: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از کولاک و یخ‌زدگی و الزام به استفاده از زنجیرچرخ در ۴ جاده کشور خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، درباره آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: هم‌اکنون در اکثر محورهای خراسان شمالی، محور خلخال ـ اسالم در استان اردبیل، محور توسکستان ـ شاهرود و محور خوش‌ییلاق ـ آزادشهر در استان گلستان و محور فولادمحله ـ فیروزکوه در استان سمنان شاهد بارش برف هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از بارش باران در محور پارس‌آباد ـ مشکین‌شهر خبر داد و گفت: مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید برای راننده در محورهای سراب ـ اردبیل و کلیبر ـ خداآفرین در استان آذربایجان شرقی، محور پارس ‌آباد ـ مشکین‌شهر در استان اردبیل و محور بجنورد ـ آشخانه در استان خراسان شمالی مشاهده می‌شود.

وی با اشاره به گردوخاک همراه با کاهش دید برای راننده در محور اهواز ـ بهبهان و اهواز ـ آبادان در استان خوزستان، محور خنج ـ لار در استان فارس و محور کرمان ـ زاهدان در استان کرمان، تصریح کرد: کولاک و یخ‌زدگی و الزام به استفاده از زنجیرچرخ در محورهای توسکستان ـ شاهرود و خوش‌ییلاق ـ آزادشهر در استان گلستان، محور فولادمحله ـ فیروزکوه در استان سمنان، محور دندی ـ تکاب در استان زنجان وجود دارد.

رحمانی از ترافیک سنگین و نیمه‌سنگین در ورودی‌های کلان‌شهر تهران خبر داد و گفت: محور شاهرود ـ آزادشهر در استان سمنان از ساعت 8:20 صبح امروز به علت کولاک و محور روستای حاجیه از توابع شهرستان سوسنگرد در استان خوزستان نیز به علت طغیان رودخانه مسدود است.

نظر بینندگان
!
!
!