جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
متلاشی شدن پژو ۴۰۵ پس از واژگونی+عکس
۰۱:۴۵ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اجاره خودرو

متلاشی شدن پژو ۴۰۵ پس از واژگونی+عکس

پرشین خودرو: آتش‌نشانان دو سرنشین خودروی پژو ۴۰۵ متلاشی شده را که پس از واژگونی هر لحظه احتمال سقوط آن به کانال آب وجود داشت، نجات دادند.

به گزارش پرشین خودرو، ساعت 16:27 روز گذشته واژگونی خودروی سواری در آزادراه تهران ـ قم، مقابل تیر شماره 304 به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران، آتش‌نشانان ایستگاه 50 و گروه امداد و نجات 6 را به محل حادثه اعزام کرد.

علی اکبر فرمانی؛ رئیس ایستگاه 50 آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: بر اساس اظهارات شاهدان، یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 حین حرکت از تهران به سمت قم، به علت نامشخصی پس از انحراف از مسیر اصلی، ورود به شانه خاکی و طی کردن مسافت زیادی به شدت با تپه‌های خاکی برخورد کرده و سپس در کنار کانال آب واژگون شده بود.

وی افزود: هر لحظه احتمال سقوط خودرو به داخل کانال آب وجود داشت که آتش‌نشانان بلافاصله پس از ایمن‌سازی محل حادثه با استفاده از تیفور (جرثقیل دستی) برای جلوگیری از سقوط به داخل کانال آب، اقدام به مهار خودرو کرده و سپس با استفاده از ابزار مخصوص هیدرولیکی، برای دسترسی به دو سرنشین محبوس شده، در و سقف خودرو را بریدند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان، سرنشینان مصدوم را پس از خارج کردن از داخل خودرو به عوامل اورژانس تحویل دادند که بلافاصله برای مداوا به بیمارستان انتقال یافتند.

 

نظر بینندگان
!
!
!