جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
شناسایی 3200 نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های کشور!
۰۴:۲۷ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اجاره خودرو
وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

شناسایی 3200 نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های کشور!

پرشین خودرو: وزیر راه و شهرسازی گفت: در مجموع ۲۱۷ هزار کیلومتر راه در کشور نزدیک به سه هزار و ۲۰۰ نقطه حادثه‌خیز شناسایی شده است که یک هزار و ۷۰۰ مورد از آنها در فهرست اولویت‌های نخست ایمن سازی قرار دارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، محمد اسلامی امروز (پنجشنبه) در حاشیه بهره برداری سه طرح عمرانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از اولویت‌های دولت تدبیر و امید، ارتقای ایمنی و حذف یا کاهش نقاط آسیب پذیر و حادثه خیز بود که تلاش می‌کنیم با کمک مجلس شورای اسلامی این موضوع را در دستور کار قرار دهیم.

وی افزود: مسیر کاشان به بزرک یکی از این طرح‌های ایمن سازی است که مردم را با حادثه‌های ناگواری روبرو کرده که ناشی از افزایش ترددها به دلیل فعالیت‌های منطقه است و به علت توسعه در آینده، این محور در اولویت قرار گرفت و امیدواریم پیمانکار بتواند بر اساس زمانبندی کار را به پایان برساند.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: اجرای طرح‌های نیمه تمام نزدیک ۲۰۰ هزار میلیارد تومان نیاز دارد که با توجه به میزان اعتبار مصوب سالانه، اجرای آنها زمان زیادی می‌خواهد و منابع دولتی کفایت نمی‌کند بر این اساس سیاست‌ها بر پایه تعریف طرح‌ها در چهارچوب الگوی اقتصادی شکل گرفت تا مردم بتوانند برای سرمایه گذاری مشارکت کنند.

اسلامی تاکید کرد: یکی از روش‌های تکمیل طرح‌های نیمه تمام، تهاتر با ملک یا دیگر الگوهایی است که در قانون بودجه برای پرداخت بدهی دولت به پیمانکاران پیش بینی شده و می‌توانیم قسمتی از فعالیت‌ها را بخش خصوصی واگذار کنیم.

 

نظر بینندگان
!
!
!