شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۰۸:۲۳ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
رفت و آمد روان در راه های کشور
۰۸:۲۳ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

رفت و آمد روان در راه های کشور

پرشین خودرو: مرکز مدیریت راه های کشور، تردد روان و افزایش حدود چهار درصدی حجم ترافیک شبانه روز گذشته را در راههای سراسر کشور ثبت کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، اطلاعات ثبت شده از بیش از دو هزار و 230 تردد شمار ، افزایش 4.4 درصدی حجم ترافیک راههای کشور در شبانه روز گذشته را ثبت کرد.

بر اساس اطلاعات این مرکز حدود 969 هزار خودرو در این مدت در 10 محور پر ترافیک کشور عبور کردند که سهم خودروهای سنگین 14.3 دهم درصد گزارش شده است.

مسیر آزادراه قزوین-کرج و آزادراه کرج-تهران بیشترین حجم رفت و آمد را به ترتیب با عبور حدود 137 و 127 هزار خودرو داشتند.

کارشناسان مدیریت راههای کشور بیشترین حجم ترافیک را در شبانه روز گذشته از ساعت 17 تا 18 و کمترین حجم را از ساعت 3 تا 4 بامداد گزارش می کنند.

کارشناسان این مرکز اعلام کردند رفت و آمد كامیون و كامیونت به استثنای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 الی 24 امروز جمعه 12 بهمن 97 از محور هراز ممنوع است.

بر این اساس در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 امروز از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع خودرو از ساعت 17 تا 24 امروز از مرزن آباد به کرج یكطرفه خواهد بود.
رفت و آمد موتور سیکلت به استثناء نیروی انتظامی و امدادی تا ساعت 6 صبح شنبه 13 بهمن 97 از محورهای كرج – چالوس ، هراز ، فیروزكوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعكس ممنوع است.

نظر بینندگان
!
!
!