چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
پنج عضو خانواده ای در حادثه رانندگی کشته شدند
۱۳:۳۹ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
اجاره خودرو

پنج عضو خانواده ای در حادثه رانندگی کشته شدند

پرشین خودرو: پنج سرنشین خودرو سواری ال 90 در جاده اسالم - خلخال بر اثر سقوط خودرو به دره جان باختند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایرنا، این حادثه بامداد شنبه در حوالی منطقه «متش» در حوزه استحفاظی استان گیلان رخ داد و با توجه به درخواست و گزارش مفقودی این خودرو، ماموران انتظامی و نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر خلخال وارد عمل شده و پس از اعزام به این مسیر اقدام به جست و جوی محل حادثه کردند.
گروه اعزامی خلخال پس از ساعت ها تلاش ساعت 6 صبح امروز موفق به یافتن محل حادثه سقوط خودرو در دره اطراف جاده شدند.
در این حادثه همه پنج سرنشین خودرو سواری ال 90 که اعضای یک خانواده از اهالی شهر کلور مرکز بخش شاهرود خلخال بودند، جان خود را از دست دادند.
اجساد کشته شدگان در این حادثه با کمک امدادگران جمعیت هلال احمر و ماموران انتظامی خلخال با استفاده از امکانات کوهنوردی از ژرفای دره بیرون کشیده شده شد و به پزشکی قانونی انتقال یافت.
بشیر خالقی، نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس روز شنبه در گفت و گو با ایرنا با ابراز تاسف از این حادثه گفت: با وجود تذکرها و هشدارهای مکرر نسبت به افزایش ایمنی جاده در حوزه گیلان، مسئولان راهداری این استان همچنان به این موضوع بی توجه هستند.
وی با بیان اینکه در گذشته نیز حوادث رانندگی مشابه این حادثه در جاده اسالم به خلخال و در حوزه گیلان اتفاق افتاده، اظهار کرد: دلیل اصلی این حادثه نبود علایم هشدار دهنده، گاردریل، شانه خاکی جاده، نبود خط کشی و روشنایی در این مسیر تاریک، مه آلودی و حادثه خیزی مسیر است.
شهرستان خلخال، استان اردبیل را به گیلان متصل می کند، جاده خلخال - اسالم و خلخال - پونل دو راه ارتباطی استان های اردبیل و گیلان است.

برچسب ها:
تصادف مرگبار
نظر بینندگان
!
!
!