شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
با اپلیکیشن واقعیت افزوده کفش مجازی بپوشید و بخرید
۰۱:۲۱ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۵
اجاره خودرو

با اپلیکیشن واقعیت افزوده کفش مجازی بپوشید و بخرید

پرشین خودرو: اگر دوست دارید بدون ترک منزل کفش های مختلفی را برای خرید بپوشید و امتحان کرده و در نهایت یکی را انتخاب کنید، می توانید از اپلیکیشن وانا کیکس استفاده کنید.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، Wanna Kicks به کاربران امکان می دهد تا در زمانی که بر روی مبلی در منزلشان لم داده اند، کفش های مختلفی را به صورت مجازی به پا کنند و از تنگی یا راحتی آنها مطمئن شوند. در نتیجه این امر افراد قبل از خرید آنلاین می توانند قضاوت دقیقی در مورد نقاط ضعف و قوت یک کفش داشته باشند.

این اپلیکیشن فعلا تنها با آیفون سازگاری دارد و کاربران باید سیستم عامل iOS ۱۱ یا نسخه های بالاتر را بر روی گوشی خود نصب کنند. همچنین آنها باید از آیفون ۶ اس یا مدل های جدیدتر استفاده کنند.

برای استفاده از این اپلیکیشن کاربر باید کفشش را از پا درآورد، کفش های موجود در محیط برنامه را مشاهده و یکی از آنها را انتخاب کند و دوربین گوشی را در برابر پای خود قرار دهد. در ادامه اپلیکیشن، کفش انتخابی را به طور مجازی به پای کاربر اضافه می کند.

پس از قفل شدن دوربین گوشی بر روی پا، کاربر می تواند رنگ های مختلف کفش را برای خرید انتخاب کند. در صورت تایید کاربر، اپلیکیشن لینک هایی را برای خرید آن پیشنهاد می کند. تمامی این لینک ها مربوط به شرکت های معتبر هستند.

نظر بینندگان
!
!
!