سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۲ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۵
توصیه‌های رجا به متقاضیان خرید بلیت‌ قطارهای نوروزی
۱۱:۴۲ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۵
اجاره خودرو

توصیه‌های رجا به متقاضیان خرید بلیت‌ قطارهای نوروزی

پرشین خودرو: فروش بلیت قطارهای مسافری رجا برای نوروز 98، به صورت اینترنتی، اپلیکیشنی و شماره تماس1539 از ساعت 7 صبح روز سه‌شنبه 16 بهمن ماه 97 آغاز می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایلنا، محمدرضا شناسنده معاون اجرایی و رئیس ستاد سفرهای نوروزی شرکت رجا از آغاز پیش فروش بلیت های نوروزی خبر داد و گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده، در روز سه‌شنبه 16 بهمن ماه 97، فروش بلیت قطارهای مسافری کلیه محورها به جز مشهد مقدس عرضه خواهد شد.

وی گفت: از ساعت 12 ظهر همان روز، بلیت‌ قطارهای کمربندی مشهد (مانند: اهواز-مشهد، کرمانشاه-مشهد، تبریز-مشهد، زنجان-مشهد، ساری-مشهد، یزد-مشهد و ...) به فروش می‌رسد.

وی اظهار داشت: از ساعت 17 روز سه‌شنبه نیز فروش بلیت قطارهای مسیر تهران- مشهد و بالعکس آغاز می‌شود.

معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا گفت: فروش بلیت قطارهای نوروزی رجا از طریق مراکز فروش نیز از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 17 بهمن ماه 97 برای کلیه مسیرها به صورت همزمان صورت می‌گیرد.

شناسنده افزود: برنامه حرکت قطارهای نوروزی سال 1398 از 24 اسفند 97 آغاز شده و تا 16 فروردین 98 ادامه دارد.

 

قطار

 


رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی رجا تأکید کرد: با توجه به ظرفیت ایجاد شده، هم‌وطنان گرامی با برنامه‌ریزی مطلوب و توزیع سفر می‌توانند به صورت غیرحضوری (اینترنتی، اپلیکیشنی و تلفنی از طریق تلفن 1539) یا از نمایندگی‌های مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور اقدام به خرید بلیت کنند.

معاون اجرایی رجا از هم وطنان گرامی درخواست کرد: هنگام خرید بلیت قطارهای مسافری برای ثبت کد ملی و تاریخ تولد افراد در داخل برگه‌های بلیت حتماً کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

وی افزود: همچنین بعد از دریافت بلیت، بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت یا مخدوش بودن آن، سریعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند.

شناسنده تأکید کرد: بلیت‌های غیرهمنام یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این‌گونه بلیت‌ها، مسافر بدون بلیت تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری به عمل خواهد آمد.

هم‌وطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای رجا اعم از: نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و ... می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با سامانه اطلاع رسانی این شرکت با شماره تلفن 1539 تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی : www.raja.ir مراجعه کنند.

شماره پیامک 5000139 شرکت رجا نیز آماده دریافت نظرها، انتقادات و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!