دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ایستگاه های شارژ آمریکا از پک باتری تسلا استفاده می کند
۰۰:۳۴ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
اجاره خودرو
/اختصاصی/

ایستگاه های شارژ آمریکا از پک باتری تسلا استفاده می کند

پرشین خودرو: ایستگاه های شارژ یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های سرویس شارژ وسایل نقلیه الکتریکی در آمریکا از پک باتری‌های تسلا استفاده می کند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، الکتریفای آمریکا (Electrify America) به عنوان یکی از بزرگ‌ترین اپراتور و شبکه ایستگاه شارژ وسایل نقلیه الکتریکی در ایالات متحده آمریکا به شمار می رود که در روزهای گذشته اعلام کرده از سال 2009 میلادی تاکنون از پک پاور و باتری‌های تسلا برای اهداف ذخیره سازی انرژی تعدادی از سایت‌ها و ایستگاه‌های شارژ خود استفاده کرده است.

بسته‌های باتری تسلا یک ذخیره کننده انرژی است که برای کاربری خانگی و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد و انرژی ذخیره شده را در صورت نیاز مورد استفاده قرار می دهد و حالا شرکت "الکتریفای آمریکا" اعلام کرده است که در طول سال 2019 میلادی بسته‌های باتری‌های تسلا بر روی بیش از 100 ایستگاه شارژ در سراسر ایالات متحده آمریکا نصب خواهد شد. به طور دقیق‌تر، بسته‌های باتری تسلا دارای قدرت 210 کیلووات و همچنین ظرفیت حدودا 350 کیلووات ساعت خواهد بود.

لازم است بدانید که شرکت "الکتریفای آمریکا" در ماه های گذشته با کمپانی خودروسازی فولکس واگن تفاهم نامه همکاری امضا کرده است و قرار است که محصولات الکتریکی فولکس واگن شرایط ویژه استفاده از ایستگاه‌های شارژ این شرکت در سراسر آمریکا داشته باشند و از همه مهم‌تر، اشتراک 3 ساله شارژ رایگان پورشه تایکان برای مشتریان آمریکایی این خودروی الکتریکی پورشه خواهد بود. علاوه بر این با سرمایه گذاری 2 میلیارد دلاری، شرکت "الکتریفای آمریکا" تا سال 2027 میلادی زیرساخت‌های خود را تقویت خواهد کرد که از این سرمایه گذاری حدود 800 میلیون دلار آن به ایالت کالیفرنیا اختصاص داده شده است.

شرکت الکتریفای آمریکا در نظر دارد تا پایان سال جاری میلادی نزدیک به 2000 دستگاه شارژ در 484 سایت مختلف نصب کند که در 39 ایالت مختلف آمریکا و 17 منطقه شهری و بزرگراه هر ایالت مستقر خواهد شد.

نظر بینندگان
!
!
!