جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۰ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
نسخه های N هیوندای توسان و i20 در راه است
۱۱:۰۰ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
اجاره خودرو
/اختصاصی/

نسخه های N هیوندای توسان و i20 در راه است

پرشین خودرو: شایعات در مورد نسخه های N هیوندای توسان و i20 برای مدت های زیاد و حتی قبل از هیوندای i30 N بوده است، اما این بار شایعات آن جدی شده است.

به گزارش پرشین خودرو و به نقل از اتواکسپرس، شایعات بسیار زیادی در مورد نسخه های اسپرت N هیوندای توسان و هیوندای i20 برای مدت زیادی وجود داشته است و حتی قبل از طراحی و راه اندازی هیوندای i30 N، صحبت در رابطه با دو نسخه N هیوندای توسان و i20 وجود داشته است، اما این بار اتواکسپرس مدعی شده است که هر دو نسخه N هیوندای توسان و هیوندای i20 در راه تولید هستند.

این انتظار وجود دارد که تا حدود 2 سال آینده، هیوندای توسان N تبدیل به رقیبی برای خودروهای شاسی بلند سایز کوچک اسپرت شود که برای آن خروجی قدرت 335 اسب بخاری پیش بینی خواهد شد و می تواند شتاب صفر تا صد خود را در عرض کمتر از 6 ثانیه پر کند. اگر این شایعات درست باشد، هیوندای توسان N می تواند رقیب سرسختی برای هم سگمنتی های خود باشد. آلبرت بیرمن هم پیشنهاد کرده است که توسان باید دارای یک تعلیق اسپرت و همچنین ارتفاع پایین‌تر از مدل های معمولی خود باشد و علاوه بر این، طراحی ظاهری تهاجمی‌تر و همچنین داخل کابین فضای اسپرت داشته باشد تا بتوان مشتریان جوان را جذب هیوندای توسان کرد.

 علاوه بر این، شرکت خودروسازی هیوندای علاقه‌مند به تولید یک رقیب برای فولکس واگن پولو GTI، رنو کلیو RS و همچنین فورد فیستا ST است، به همین دلیل شایعه تولید هیوندای i20 N هم قوت گرفته و پیش بینی می شود که در اوایل سال آینده میلادی و به همراه یک دیفرانسیل الکتریکی محور جلو محرک راه اندازی شود که برای آن خروجی قدرت 246 اسب بخاری انتظار می رود. ولی در آخر هیچ چیزی تایید نشده و تنها گذر زمان صحت و سقم این موضوع را اثبات خواهد کرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!