چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۲ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
« بی. ام. و » خودروی خودران یخ نورد طراحی کرده است
۱۵:۲۲ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
اجاره خودرو

« بی. ام. و » خودروی خودران یخ نورد طراحی کرده است

پرشین خودرو: شرکت بی. ام .و مدل اولیه یک خودروی خودران برقی پیشرفته به نام آی نکست را طراحی کرده و امیدوار است آن را در سال ۲۰۲۱ روانه بازار کند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، خودروی یادشده با امکانات پیشرفته خود از قابلیت های ارتباطی متنوعی برخوردار است و از امکان تردد در شرایط دشوار آب و هوایی و بر روی زمین های برفی و یخ زده نیز برخوردار است. آزمایش خودروی مذکور در زمین های یخ زده لپ لند سوئد به تازگی با موفقیت انجام شده است.

خودروی یادشده از نمایشگر تطبیق پذیر به منظور نمایش اطلاعات تطبیقی و داده های سرگرم کننده و نیز دستیارهای هوشمند برخوردار است.
 

 

خودرو

 


در مورد ویژگی های فنی این خودروی شاسی بلند اطلاعات چندانی منتشر نشده است. اما عملکرد موفق یک خودروی برقی در سرمای زیاد نشانگر طراحی مناسب باتری و به خصوص موتور آن است که توانسته سیستم های گرمایشی و سرمایشی آی نکست را فعال نگه دارد.

بی ام و علاوه بر تولید خودروی شاسی بلند برقی و خودران به دنبال تولید یک مدل تمام برقی کوچک تر به نام مینی در سال ۲۰۱۹ و نیز مدلی به نام iX۳ در سال ۲۰۲۰ است. بی ام و تا سال ۲۰۲۵ قصد دارد ۱۲ خودروی تمام برقی روانه بازار کند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!