پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۱۵ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
جمع‌آوری کارگاه مترو قیام تا سال آینده
۰۹:۱۵ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
اجاره خودرو

جمع‌آوری کارگاه مترو قیام تا سال آینده

پرشین خودرو: مدیرعامل مترو تهران از جمع آوری کارگاه مترو قیام تا سال آینده خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا،؛ علی امام در مورد فعالیت کارگاه مترو در بلوار قیام که موجبات نارضایتی مردم را فراهم کرده با تاکید بر اینکه شهردار تهران اعلام کرده است که کارگاه‌های غیر فعال و کارگاه‌هایی که پروژه عمرانی آن به اتمام رسیده است جمع‌آوری شود گفت: در حال بررسی همه کارگاه‌های مترویی هستیم که امکان جمع‌آوری آن وجود دارد.

وی با بیان اینکه در حال بررسی همه کارگاه‌ها حتی در خطوط بهره برداری شده قبل هستیم تا نسبت به جمع‌آوری کارگاه‌های باقی مانده آنها اقدام کنیم، گفت: کارگاه مترو بلوار قیام، ساخت خط ۷ را پوشش می‌دهد که اخیراً مجدداً فعال شده و به نظر می‌رسد طی ماه‌های آینده پروژه این قسمت به اتمام برسد.

مدیرعامل مترو تهران و حومه با بیان اینکه فاز بندی خط ۷ مترو انجام شده و هر ایستگاهی که افتتاح شود کارگاه آن جمع‌آوری خواهد شد گفت: البته کارگاه بلوار قیام نیز در سال ۹۸ جمع‌آوری می‌شود.

امام در مورد آسیب‌هایی که این کارگاه به خانه‌های اطراف وارد کرده است نیز گفت: برخی از املاک تملک شده و برخی از خسارت‌ها نیز از طریق بیمه پرداخت شده است و متناسب با میزان آسیب اقدام‌های لازم انجام پذیرفته‌اند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!