سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۱:۴۷ | ۱۳۹۷/۱۱/۲۰
نیسان از انگلیس به ژاپن می رود!
۰۱:۴۷ | ۱۳۹۷/۱۱/۲۰
اجاره خودرو
/اختصاصی/

نیسان از انگلیس به ژاپن می رود!

پرشین خودرو: کمپانی خودروسازی نیسان باتوجه به عواقب خروج انگلستان از اتحادیه اروپا و تصویب طرح "برکزیت"، تولید نیسان ایکس تریل را به کشور ژاپن منتقل می کند.

به گزارش پرشین خودرو، کشور انگلستان باوجود تبعاتی که هم اکنون کشورش را تهدید کرده و اثرات آن نمایان شده است، با این وجود سخت به دنبال تصویب طرح "برکزیت" و خروج از اتحادیه اروپا است تا با سیاست درب‌های بسته بتواند اقتصاد خود را تقویت کند. اما همانطور که گفتیم این طرح تا به اینجای کار نه تنها به اقتصاد کشور انگلستان کمک نکرده است، بلکه باعث شده تا شرکت خودروسازی فورد از سرمایه گذاری 1 میلیارد دلاری خود پشیمان شده و همچنین شرکت خودروسازی نیسان به فکر تولید "نیسان ایکس تریل" در ژاپن و ارسال آن به کشورهای اروپایی قبل از پیدا کردن یک کشور جایگزین برای تولید محصولات خود باشد.

برای عرضه در بازارهای اروپایی، نیسان ایکس تریل در سومین جزیره بزرگ ژاپن یعنی "کیوشو" تولید خواهد، این درحالیست که شرکت خودروسازی نیسان از سال 2016 میلادی تولید این اتومبیل را در شهر "ساندرلند" انگلستان برنامه ریزی کرده بود که با پدیدار شدن "برکزیت" و اسرار دولت برای تصویب آن، باعث شد تا شرکت خودروسازی نیسان از تصمیم خود صرف نظر کرده و اقدام به تامین بازارهای اروپایی از طریق تولید نیسان ایکس تریل در سایت تولیدی کیوشو کند.

البته برنامه تولید "نیسان جوک" و "نیسان قشقایی" به عنوان مرکز تولید جهانی در ساندرلند انگلستان همچنان به قوت خود باقی است، اما طبق اعلام ساکاموتو، یک خودروی شاسی بلند مثل نیسان ایکس تریل در نقاط مختلف دنیا تولید و عرضه شده و لازم است که تصمیم گیری‌های ما بر اساس تغییرات ایجاد شده در محیط های کسب و کار دوباره ارزیابی شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!