یكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
آغاز پلاك‌گذاری خودرو در منطقه آزاد انزلی
۱۳:۱۲ | ۱۳۹۱/۰۲/۱۰
ایرانسل2

آغاز پلاك‌گذاری خودرو در منطقه آزاد انزلی

پرشین خودرو: هم‌زمان با روز ملی خلیج فارس و در اجرای مصوبه دور سوم سفرهای استانی رییس جمهوری به گیلان، مراسم رونمایی پلاك گذاری خودرو منطقه آزاد انزلی با حضور استاندار و جمعی از مسئولان كشوری و استانی برگزار شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این مراسم با اشاره به اهمیت و موقعیت خاص این منطقه در مسیر كریدور شمال - جنوب گفت: این امر در توسعه اقتصادی گیلان در حوزه اشتغال، رونق اقتصادی ، گردشگری و ایجاد كارگاه های كوچك بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

علیرضا بهمنی با تاكید بر اینكه بیانات مقام معظم رهبری برای تحقق تولید ملی حمایت از كار و سرمایه ایرانی را در منطقه آزاد انزلی نصب العین خود قرار داده ایم، اظهار كرد: از ایجاد واحدهایی برای ورود موقت و ترانزیت، ورود مواد اولیه ساخت قطعات خودرو و مونتاژ خودرو حمایت می كنیم.

وی خاطرنشان كرد: معافیت های خاص مناطق آزاد بویژه منطقه آزاد انزلی در این فضا كمك زیادی به لحاظ انتفاعی به سرمایه گذاران می كند.

بهمنی ادامه داد: ایران اسلامی تحت هیچ شرایطی به بن بست نمی رسد و منطقه آزاد انزلی نیز در كنار سایر سازمان ها و نهادها با تمام نیروها و امكاناتش آماده مقابله با تحریم های دشمنان نظام اسلامی است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به این كه در مرحله نخست یك هزار خودرو در این منطقه پلاك گذاری خواهد شد، این اقدام را افتخاری از خدمات بی نظیر دولت خدمتگزار عنوان كرد.

اجاره خودرو
kerman2
برچسب ها:
منطقه آزاد
نظر بینندگان
محمد حسين
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۲/۱۱
قيمت ها بسيار بالا ميدن دلار 2000تومنى حساب كردن
!
!
!