سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۱۸ | ۱۳۹۷/۱۱/۲۱
ترافیک تردد در هراز را کند کرد
۱۶:۱۸ | ۱۳۹۷/۱۱/۲۱
اجاره خودرو

ترافیک تردد در هراز را کند کرد

پرشین خودرو: مرکز مدیریت راههای مازندران اعلام کرد به دلیل ترافیک سنگین خودرویی در محور هراز تردد در این محور مواصلاتی خطه شمال کشور به پایتخت کند است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایرنا، براساس این گزارش بیشترین ترافیک محور هراز ( آمل- تهران) در محدوده پارک جنگلی آمل به سمت تهران است.
مرکز مدیریت راههای مازندران ترافیک در محورهای سوادکوه ( قائمشهر- تهران) و کندوان ( چالوس- کرج) را پرحجم اعلام کرده است.
براساس گزارش مرکز مدیریت راههای مازندران از لحاظ جوی مشکل خاصی در جاده های این استان وجود ندارد و سطح جاده ها خشک است.

** هشدار پلیس راه مازندران به مسافران
پلیس راه مازندران به مسافرانی که تعطیلات چندین روزه ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را در این خطه شمال کشور سر کردند خواست تا برگشت خودشان را به ساعات پایانی فردا دوشنبه 22 بهمن ماه موکول نکنند.
پلیس راه مازندران با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر بارش باران و کاهش دما برای جلوگیری از راهبندان و قفل شدن جاده های این خطه شمال کشور از مسافران خواست تا با برنامه ریزی درست در برگشت، در مدیریت بارترافیکی محورهای این استان با ماموران پلیس و راهداران همکاری کنند.

** شروع بارش باران موقتی
هواشناسی مازندران پیش بینی کرد که از امشب بارش پراکنده و خفیف باران در این خطه شمال کشور شروع شود و این ناپایداری تا اواخر وقت روز دوشنبه 22 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
براساس پیش بینی هواشناسی همزمان با شروع ناپایداری در این خطه شمال کشور دما هوا نیز کاهش خواهد یافت.
مازندران 10 هزار و 700 کیلومتر جاده دارد که 2 هزار و 700 کیلومتر از محورهای این خطه شمال کشور را راههای اصلی تشکیل می دهد.
براساس گزارش مرکز مدیریت راههای مازندران جاده هراز یکی از پرترافیک ترین محورهای کشور است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!