یكشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
آیا BMW سری 9 تولید می شود؟
۱۷:۵۱ | ۱۳۹۷/۱۱/۲۱
اجاره خودرو
/اختصاصی/

آیا BMW سری 9 تولید می شود؟

پرین خودرو: با طراحی و ساخت ب ام و سری 8 و همچنین شاسی بلند X7، احتمال تولید ب ام و سری 9 چقدر وجود دارد؟

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در حال حاضر کمپانی خودروسازی "بی ام و" یک ترکیب بی نظیر از محصولات خود دارد و در سبد فروش این شرکت از خودروی "سری 1" دیده می‌شود تا خودروی اسپرت و جذاب "سری 8" که سال گذشته نسخه نهایی آن به طور رسمی معرفی شد، هرچند طراحی و ساخت "بی ام و سری 8" توقف تولید و نابودی برند "سری 6" را به همراه داشته است. حال باتوجه به این شرایط، چقدر این احتمال وجود دارد که شرکت خودروسازی "ب ام و" تصمیم به راه اندازی سری 9 بگیرد؟ در این خصوص با مدیر اجرایی کمپانی خودروسازی "بی ام و" مصاحبه شده است که در ادامه مروری کوتاه بر روی صحبت های آن خواهیم داشت.

مدیر اجرایی کمپانی خودروسازی ب ام و در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد، این شرکت هیچ برنامه‌ای برای توسعه و تولید یک وسیله نقلیه بالاتر از سری 8 حداقل در شرایط کنونی نخواهد داشت و من فکر نمی کنم که شما نیاز به یک سری 9 داشته باشید. زیرا شما و دیگر مشتریان در بین محصولات ما نیاز به 3 نوع اتومبیل خواهید داشت. یکی شاسی بلندهای سری X، یکی خودروهای سدان و لوکس و دیگری هم خودروهای اسپرت که در حال حاضر ما تمامی آنان را داریم و نیازی به طراحی و ساخت ماشین‌های بیشتری نخواهد بود.

خوشبختانه صحبت‌های مدیر اجرایی کمپانی خودروسازی "بی ام و" به معنای مخالفت این شرکت برای طراحی و راه اندازی یک برند کاملا جدید نخواهد بود.

زیرا آنان در حال توسعه و تلاش برای ساخت یک خودروی سوپراسپرت هستند که دارای قدرت 700 اسب بخاری بوده و تا سال 2023 میلادی در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت، با این اوصاف که بالاتر از خودروی "بی ام و M8" بوده، خودروی ب ام و سری 9 نخواهد بود و همچنین با استفاده از سیستم محرک پلاگین هیبریدی، جایگزینی برای خودروی معروف "بی ام و i8" خواهد بود.
 

نظر بینندگان
!
!
!