سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
نسخه فیس لیفت فولکس واگن «پاسات» رونمایی شد + عکس
۱۹:۴۹ | ۱۳۹۷/۱۱/۲۱
اجاره خودرو
/اختصاصی/

نسخه فیس لیفت فولکس واگن «پاسات» رونمایی شد + عکس

پرشین خودرو: بعد از نسخه چینی و سپس آمریکایی، حالا نوبت به نسخه اروپایی فولکس واگن پاسات رسیده است تا چهره جدید و امکانات بیشتر دریافت کند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در سال گذشته شرکت خودروسازی فولکس واگن سدان پاسات را در کشور چین فیس لیفت کرد و در ماه‌های گذشته هم شاهد معرفی نسخه فیس لیفت فولکس واگن پاسات برای بازار آمریکا بودیم، اما این دو نسخه به طور اختصاصی برای بازارهای چین و آمریکا طراحی شده‌اند و نیاز است که فولکس واگن برای نسخه اروپایی یک طراحی اختصاصی ارائه دهد، به همین منظور در روزهای گذشته کمپانی خودروسازی فولکس واگن نسخه فیس لیفت اروپایی پاسات در سگمنت‌های مختلف را معرفی کرده است که چه از لحاظ طراحی و چه از لحاظ فنی پیشرفت‌های زیادی تجربه کرده است.

 

فولکس واگن پاساتبرای بازار اروپا کمپانی خودروسازی فولکس واگن نسخه های مختلف پاسات را فیس لیفت کرده است و حالا تحت عناوینی همچون " Variant"، " Alltrack"، "GTE" و همچنین نسخه "GTE Variant" در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که برخی از آنان خودروی استیشن خانوادگی بوده و برخی دیگر هم نسخه‌های پلاگین هیبریدی فولکس واگن پاسات به شمار می‌آید که از تغییرات مهم ظاهر آنان می‌توان به یک جلوپنجره جدید با ستون‌های افقی کرومی، مجموعه سپر کاملا جدید و همچنین چراغ های پیشانی جدید با پس زمینه مشکی رنگ و تاریک اشاره داشت که باعث جذابیت دوچندان فولکس واگن پاسات در تمامی نسخه‌های آن شده است.

 

فولکس واگن پاساتدر بخش فنی، فولکس واگن گزینه های متنوعی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در این بین پیشرانه های بنزینی TSI سه نوع خروجی قدرت 150 اسب بخاری، 190 اسب بخاری و 272 اسب بخاری خواهند داشت و موتورهای دیزلی TDI هم به ترتیب خروجی قدرت 120 اسب بخاری، 190 اسب بخاری و 240 اسب بخاری خواهند داشت که بر روی تمامی آنان فیلتر جدید ذرات پیشرفته مورد استفاده قرار گرفته است تا کوچک ترین ذرات خارجی و آلودگی هم راهی برای ورود به داخل پیشرانه نداشته باشند.

 

فولکس واگن پاساتبه غیر از این‌ها، فولکس واگن یک پیشرانه جدید 2 لیتری دیزلی TDI هم به مشتریان خود عرضه خواهد کرد که پسوند "Evo" داشته و علاوه بر قدرت 150 اسب بخاری، مصرف سوخت کمتر و همچنین 10 گرم آلودگی کمتری نسبت به پیشرانه قبلی خود دارد. علاوه بر این نسخه پلاگین هیبریدی فولکس واگن پاسات یعنی نسخه "GTE" هم نسبت به گذشته پیشرفت داشته و محدوده حرکت آن در حالت تمام الکتریکی به محدوده 55 کیلومتری با شارژ کامل رسیده است.

نظر بینندگان
!
!
!