دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۰ | ۱۳۹۱/۰۲/۱۱
ارتقا استاندارد خدمات ولوو در ایران
۰۹:۳۰ | ۱۳۹۱/۰۲/۱۱
اجاره خودرو

ارتقا استاندارد خدمات ولوو در ایران

پرشین خودرو: مدیر توسعه خدمات پس از فروش ولوو در ایران با توجه به اجرای پروژه توسعه و بهبود خدمات پس از فروش این شركت در کشور گفت: هدف ولوو از اجرای این پروژه، توسعه شبكه خدمات پس از فروش ولوو در ایران است.

به گزارش «پرشین خودرو»، كارل اسكوگمو افزود: هم‌اكنون یك روش یكپارچه و یكسانی در مجموعه ولوو برای كار كردن وجود دارد بنابراین در نظر داریم همین روش در كل خاورمیانه و ایران اجرایی شود.

وی تصریح كرد: در حال حاضر تفاوت بسیار بزرگی در روش كار كردن در اروپا و خاورمیانه وجود دارد هم‌اكنون نگاه به حوزه خدمات در ایران به صورت تجاری است در حالی كه این دیدگاه تفاوت‌های اساسی در بحث خدمات‌دهی با اروپا دارد و این به جهت دستمزد بسیار كم نیروی كار در ایران و بالطبع كاهش ارزش خدمات‌رسانی است.

وی گفت: ولوو در این پروژه تلاش دارد سطح اجرای استاندارد خدمات در ایران را ارتقا بخشد در این راستا ما همواره خودمان را با شركت‌هایی چون مك‌دونالد مقایسه می‌كنیم زمانی كه یك نفر وارد مك‌دونالد می‌شود با یك فضای مشترك روبه‌رو می‌شود چرا كه اصولا مهم نیست این مك‌دونالد در تركیه است یا در آلمان.

وی تطبیق فعالیت‌های ولوو در كلیه بازارها را از استراتژی‌های بلندمدت این شركت ذكر كرد و گفت: در حال حاضر ارتقای سطح استانداردها، مستلزم افزایش سطح سرمایه‌گذاری و هزینه است كه برقراری تعادل بین افزایش هزینه و حفظ سودآوری نمایندگی موضوع بسیار مهمی است كه باید راهكارهایی را پیدا نمود كه ایجاد این تعادل قابل اجرا باشد.

وی گفت: در این راستا افراد، تجهیزات و تاسیسات باید توسعه و بهبود یابند تا در نهایت افزایش رضایت مشتریان را به دنبال داشته و در دفعات بعد نیز تمایل به خرید خودروی ولوو داشته باشد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ولوو در ایران
نظر بینندگان
سوئدولووبیدک
vote
۰
vote
۱۳۹۳/۰۲/۱۳
تهیه و توزیع لوازم یدکی ولوو نو استوک09177511839
!
!
!