شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
رولزرویس‌هایی که با سربند ست می‌شوند + تصویر
۰۹:۵۶ | ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
اجاره خودرو

رولزرویس‌هایی که با سربند ست می‌شوند + تصویر

پرشین خودرو: برای اکثر مردم جهان خرید یک نسخه جدید رولز‌رویس غیرقابل ممکن است و البته "سیک ریوبن" در این میان یک استثناست.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از عصر ایران، این کارآفرین و مدیرعامل بنگاه‌های "آل‌دی‌پ.آ" و "ایشر- کپیتال" که چند شرکت بزرگ و کسب و کار دیگر نیز دارد در اقدامی پر سر و صدا به خود پاداشی جالب داده است.


خرید چنین خودرویی برای یک میلیونر کار چندان عجیبی به نظر نمی‌رسد اما سینگ 6 مدل از این خودرو را در رنگ‌های مختلف خریداری کرده است. پیش از این نیز این مرد جوان به دلیل هماهنگی رنگ دستار خود با خودرو در شبکه‌های مجازی معروف شده بود.

اسناد موجود در شبکه‌های مجازی حکایت از تحویل 3 کولینان و 3 فانتوم جدید از سوی شرکت سازنده به میلیونر جوان را دارد.

 

رولزرویس

 

این خرید بسیار بزرگ محسوب می‌شود. هر کولینان حدود 325 هزار دلار و هر فانتوم در قیمت پایه با قیمت تقریبی 450 هزار دلار در نمایندگی‌های این کمپانی به فروش می‌سد. با درنظر گرفتن قیمت پایه هر کدام از این رولزرویس‌ها این سیک پولدار حدود 2.3 میلیون دلار خرج کرده است، اما با هزینه شخصی‌سازی‌های یک خودروی لوکس برای یک فرد ثروتمند باید روی قیمتی به مراتب بالاتر حساب کنیم.


اگر سیک جوان 7 رولز رویس را خریداری می‌کرد، در هر روز هفته یک مدل اختصاصی برای رفت و آمد خود داشت، اما نگران نباشید(!) این سیک در مجموع 20 مدل رولز رولیس دارد که شامل سدان فانتوم، کوپه و چند نسخه روباز و با سقف تاشو می‌شود. این میلیونر جوان تنها طرفدار رولز نیست و در میان کلکسیون وی بوگاتی ویرون، پورشه 918 اسپایدر و مرسدس SLR نیز دیده می شود.

نظر بینندگان
!
!
!