دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ورود سازمان بازرسی به فاز۲ برج میلاد
۱۴:۰۲ | ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
اجاره خودرو

ورود سازمان بازرسی به فاز۲ برج میلاد

پرشین خودرو: رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران گفت: سازمان بازرسی کشور به موضوع فاز دوم برج میلاد و گودبرداری انجام شده ورود پیدا کرده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، محمد سالاری، در خصوص آخرین وضعیت تهیه طرح جامع برج میلاد که قرار بود تا پایان سال تدوین و به شورا ارائه شود، گفت: حدود ۶ ماه پیش جلسه ای با حضور اعضای کمیسیون معماری و شهرسازی و کمیسیون عمران و حمل و نقل و پیروزحناچی در کسوت معاونت معماری و شهرسازی وقت داشت برگزار شد، متاسفانه با گذشت ماه ها از آن زمان  هنوز نه طرح جامع مربوط به اراضی برج میلاد تهیه شده و نه در خصوص گودبرداری این برج تعیین تکلیف شده است.

وی ادامه داد: در خصوص فاز ۲ برج میلاد و گودبرداری انجام شده چندین مکاتبه از سوی کمیسیون معماری و شهرسازی به شهرداری داشته ایم و اخیرا سازمان بازرسی کل کشور نیز به این موضوع ورود کرده است.

سالاری تاکید کرد: پس از بی پاسخ ماندن  مکاتبات و پیگیری های ما در خصوص اجرایی شدن  مصوبات کمیسیون مشترک، چند روز پیش نامه ای به ریاست شورای شهر تهران نوشته و درخواست کردیم رییس پارلمان محلی پایتخت این موضوع را پیگیری کند.

نظر بینندگان
!
!
!