یكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۰۳ | ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
«طرح همراه با مشتریان» ایساکو استارت شد
۱۴:۰۳ | ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
اجاره خودرو
با هدف اعتماد سازی 2سویه بین مردم و نمایندگی ها؛

«طرح همراه با مشتریان» ایساکو استارت شد

پرشین خودرو: شرکت خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو( ایساكو) از ابتدای بهمن ماه سال جاری طرح «همراه با مشتریان» را با هدف اعتماد سازی دو سویه در نمایندگی‌های مجاز این خودروسازی آغاز کرد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت ایساکو به منظور افزایش رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش و در راستای همیاری نمایندگی‌ها و اعتمادسازی دوسویه، با هدف استخراج عارضه‌ سیستم‌های عملیاتی، اصلاح زیرساخت‌ها و بازنگری فرآیندها، طرح استقرار یا همراه با مشتریان را اجرایی کرد.

در طرح مذکور، تیمی از کارشناسان خبره دفاتر منطقه‌ای با حضور در نمایندگی‌های منتخب، به عنوان تسهیل‌گر امور مشتریان حضور یافته و ضمن ارتباط مستقیم با مشتریان به مشاهده فرآیند ارائه خدمات در نمایندگی‌ها می‌پردازند. این کارشناسان ضمن همراهی با مشتریان و نمایندگی‌ها به بررسی مشکلات موجود در فرآیند پذیرش تا ترخیص و تامین قطعه خواهند پرداخت.

دراین طرح که از آن به عنوان «طرح استقرار» نیز یاد شده است،‌ کارشناسان مستقر دفاتر در نمایندگی‌ها، با رویکرد یاری‌رسانی به نمایندگی‌ برای ارائه خدمات با کیفیت بالاتر و تسهیل امور مشتریان هر هفته در یک واحد تعمیرگاهی، حضور خواهند یافت.

 

نمایندگی ایران خودروبرمبنای این گزارش،‌ کارشناسان مستقر موظفند، در صورت مشاهده موارد خاص در ارائه خدمات، در اسرع وقت، دستور صدور انجام فوری کار را از مسئول مربوطه در شرکت ایساکو دریافت کرده و آن را در نمایندگی اجرایی کنند.

همچنین این کارشناسان حداکثر دو روز پس از استقرار در نمایندگی‌ها، موارد مطرح شده مشتریان را به همراه عارضه‌های مهم و کلیدی شناسایی شده به کارگروهی که به همین منظور تشکیل شده است، ابلاغ خواهند کرد تا فرآیند مذکور به سرعت بهینه‌سازی شده و امور مشتریان در نمایندگی‌ها به سرعت رسیدگی شود.

یادآور می شود اجرای این طرح همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر و با توجه به افزایش ترافیک کاری نمایندگی‌ها در پایان سال و نزدیک شدن به سفرهای نوروزی هموطنان، در بهمن ماه سال جاری آغاز شد و پیش‌بینی می‌شود با نظارت و همراهی کارشناسان مستقر، عارضه‌ها و ایرادهای احتمالی موجود در فرآیند ارائه خدمات پس از فروش به سرعت برطرف شده و رضایت مشتریان به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!