دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۲:۵۶ | ۱۳۹۷/۱۲/۰۵
تست موفقیت آمیز گیربکس ایرانی هواپیمای میگ 29
۱۲:۵۶ | ۱۳۹۷/۱۲/۰۵
اجاره خودرو

تست موفقیت آمیز گیربکس ایرانی هواپیمای میگ 29

پرشین خودرو: همزمان با بازدید امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده، فرمانده نیروی هوایی ارتش، در پایگاه شهید فکوری تبریز، گیربکس بومی هواپیمای میگ 29، تست عملیاتی خود را با موفقیت به انجام رساند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از روابط عمومی ارتش، همزمان با بازدید فرمانده نیروی هوایی ارتش از پایگاه شهید فکوری تبریز، گیربکس بومی و کاملا ایرانی جنگنده میگ 29 که با همت متخصصان جوان ایرانی و شرکت های دانش بنیان ساخته شده با موفقیت تست و به چرخه عملیاتی نیروی هوایی ملحق شد.

بنابراین گزارش؛ با ساخت نمونه اولیه و تست موفق این قطعه، گام بلندی در جهت خودکفایی صنعت هوایی در این بخش صورت گرفته و علاوه بر رفع نیاز کشور، صرفه جویی ارزی قابل ملاحظه ای نیز برای جمهوری اسلامی ایران رقم زده شده است.

امیر سرتیپ خلبان نصیرزاده در این بازدید؛ ضمن نظارت مستقیم بر مرحله ی تست نهایی گیربکس تولید شده ایرانی هواپیمای میگ 29، از نزدیک با نخبگان جوان، طراحان و تولیدکنندگان آن دیدار و از آنها تقدیر کرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش، اقدام جوانان ایرانی را در این حوزه، فداکارانه توصیف کرد و خطاب به آن ها گفت: امروز که در خط مقدم جبهه مبارزه با تحریم و جنگ اقتصادی قرار داریم، عملکرد شما باعث اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: بدانید که نیروی الهی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز با اعتقاد راسخ به توانمندی شما متخصصین و دانشمندان جوان کشور، چشم امید به توان و دانش داخلی دوخته و رمز موفقیت خود را حرکت بر لبه دانش می داند.

نظر بینندگان
!
!
!