شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۳:۴۱ | ۱۳۹۷/۱۲/۰۶
قدرت نمایی نسل جدید پژو 208 پیش از رونمایی!
۰۳:۴۱ | ۱۳۹۷/۱۲/۰۶
اجاره خودرو
/اختصاصی/

قدرت نمایی نسل جدید پژو 208 پیش از رونمایی!

قبل از معرفی رسمی نسل جدید پژو 208، رسانه‌های محلی کشور فرانسه برخی از تصایر رسمی اتومبیل را در وبسایت های خود منتشر کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، تصاویری که بر روی یکی از سایت های خبری کشور فرانسه قرار گرفته است، طراحی قسمت جلو و عقب اتومبیل و یا حتی طراحی داخل اتاق را بدون هیچگونه پوششی نشان می دهد و به نظر می‌رسد که تصاویر رسمی اتومبیل برای روز معرفی بوده است که حالا بدون اطلاع شرکت خودروسازی پژو به بیرون درز کرده اند. حال باتوجه به این تصاویر بسیار خوب منتشر شده از نسل جدید پژو 208، می توانیم شاهد یک چهره الگو گرفته از پژو 508 جدید وهمچنین نسل جدید پژو 3008 باشیم.

 هرچند طراحی پژو 208 تنها در نگاه اول الهام بخش دیگر محصولات نسل جدید پژو بوده و با نگاه دقیق‌تر به جزییات طراحی می توانیم با یک خودروی کاملا جدید و منحصربه فرد آشنا شویم. علاوه بر ظاهر، در داخل کابین هم از یک صفحه نمایشگر لمسی بزرگ در بالاترین قسمت داشبورد استفاده شده و همچنین کلیدهای عملکردی کنسول مرکزی همانند پیانو طراحی شده است تا حس لذت بخشی هنگام کار کردن داشته باشد.

 رقیب رنو در بازارهای جهانی مجهز به موتورهای بنزینی، دیزلی و همچنین یک سیستم محرک تمام الکتریکی خواهد بود که نمایش رسمی خود را در نمایشگاه بین المللی ژنو 2019 تجربه خواهد کرد و جزییات فنی آن هم در جریان نمایشگاه و یا قبل از آن در معرفی آنلاین ارائه خواهد شد. ولی می دانیم که همانند خودروی "دی اس 3 کراس بک"، نسل جدید پژو 208 نیز بر روی پلتفرم جدید گروه خودروسازی پژوسیتروئن یعنی CMP توسعه پیدا کرده است و علاوه بر فضای داخل کابین بهبود یافته و تقویت بدنه، به طور خاص طراحی شده است تا امکان دریافت یک سیستم محرک تمام الکتریکی را نیز به همراه تعدادی از موتورهای بنزینی توربوشارژر و دیزلی داشته باشد و این انتظار وجود دارد که سیستم محرک تمام الکتریکی پژو 208 بتواند محدوده حرکت بیش از 300 کیلومتر طبق وعده های پژو داشته باشد.


 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!