چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۶:۳۸ | ۱۳۹۷/۱۲/۰۶
10 خودروی قابل اعتماد بازار جهانی را بشناسید
۱۶:۳۸ | ۱۳۹۷/۱۲/۰۶
اجاره خودرو
/اختصاصی/

10 خودروی قابل اعتماد بازار جهانی را بشناسید

پرشین خودرو: مجله کانسومر ریپورتز جدیدترین تحقیقات و نظرسنجی خود را برای معرفی قابل اعتمادترین خودرو در سال 2019 معرفی کرده است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، صاحبان خودروهای امروزی به طور فزاینده‌ای در رابطه با سیستم‌های جدید اتومبیل‌هایشان احساس نگرانی دارند، زیرا اغلب مشکلات آنان به سیستم‌های اطلاعاتی پر سروصدا، جفت شدن ضعیف تلفن همراه با بلوتوث سیستم صوتی اتومبیل و رابط آن بر روی غربیلک فرمان و... بر می‌گردد که در مجموع 20 درصد از خرابی و یا عدم عملکرد صحیح یک اتومبیل را در بر می‌گیرد که در نمره دهی‌های پایانی و اعتبارسنجی خودروهای مختلف تاثیرگذار است، حال در این خصوص موسسه "کانسومر ریپورتز" لیستی از 10 خودروی قابل اعتماد بازارهای جهانی منتشر کرده است که براساس نظرسنجی 470 هزار نفری از 17 منطقه مختلف بوده و اغلب برندهای حضور داشته در این لیست را خودروهای ژاپنی تشکیل داده‌اند که در ادامه سعی داریم مروری کوتاه بر روی جدیدترین لیست منتشر شده از سوی "کانسومر ریپورتز" داشته باشیم.

 جالب توجه است که از بین 10 خودروی انتخاب شده از سوی مصرف کنندگان به عنوان قابل اعتمادترین خودروهای بازار، شاهد انتخاب 8 خودروی ژاپنی، یک خودروی کره ای و تنها یک خودروی آمریکایی هستیم که لیست اسامی آنان به طور خلاصه در زیر آمده است.

1- تویوتا پریوس C

2- لینکلن کانتیننتال

3- تویوتا پریوس پرایم

4- سوبارو کراس ترک

5- تویوتا پریوس

6- مزدا 6

7- کیا سدونا

8- هوندا فیت

9- لکسوس NX

10- مزدا CX-5

 

نظر بینندگان
!
!
!