دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۳۰ | ۱۳۹۷/۱۲/۰۷
موتورسیکلت برقی با سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت
۱۳:۳۰ | ۱۳۹۷/۱۲/۰۷
گرندکس

موتورسیکلت برقی با سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت

پرشین خودرو: شرکت زیرو موتورسیکلت برقی جدیدی تولید کرده که می تواند با سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت حرکت کند و برخی اجزای آن نیز هوشمند شده اند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، این شرکت که از سال ۲۰۰۶ به این سو در زمینه تولید خودروهای برقی فعالیت می کند، این بار موتوری به نام Zero SR/F تولید کرده که دارای موتور محرکی با قدرت ۱۱۰ اسب بخار است. تولید چنین موتورسیکلت قدرتمند برقی تا به حال سابقه نداشته است.

موتورسیکلت یادشده دارای سیستم خنک کننده منحصر به فردی نیز هست که با گردش هوا در اجزای موتور آن را خنک می کند. سیستم یادشده میزان سرمایش را با سرعت حرکت موتورسیکلت تنظیم می کند.
 

 

موتور سیکلتباتری این موتورسیکلت با یک بار شارژ حرکت آن را برای طی کردن حداکثر ۲۶۰ کیلومتر ممکن می کند که این رقم نیز در موتورسیکلت های برقی کمتر سابقه داشته است. البته با نصب یک باتری کوچک اضافی می توان حداکثر میزان حرکت موتورسیکلت یاد شده با یک بار شارژ را تا ۳۲۰ کیلومتر افزایش داد.

شارژ باتری های این موتورسیکلت بر اساس تعداد باتری نصب شده بر روی آن، بین ۲.۵ تا ۴.۵ ساعت به طول می انجامد. این موتورسیکلت ۲۲۰ کیلوگرم وزن دارد و قیمت آن در حدود ۲۰ هزار دلار اعلام شده است.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!