جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۱۶ | ۱۳۹۷/۱۲/۰۷
فعالیت شرکت های کشتیرانی خارجی به صفر رسیده است
۱۵:۱۶ | ۱۳۹۷/۱۲/۰۷
اجاره خودرو

فعالیت شرکت های کشتیرانی خارجی به صفر رسیده است

پرشین خودرو: عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:آمریکا به دنبال مانع سازی در مسیر جابه جایی کالاها از طریق دریا است، از این رو در شرایط کنونی فعالیت شرکت های حمل و نقل غیرایرانی در فرآیند صادرات و واردات کالا به صفر رسیده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از خانه ملت، سیدکمال الدین شهریاری عضو کمیسیون عمران مجلس  با اشاره به ضرورت قراردادن مشاغل دریایی در لیست مشاغل سخت و زیان آور، گفت: در شرایط کنونی هزاران نفر در حوزه صنعت کشتیرانی مشغول به کار هستند و این مشاغل دارای خطرات و مشکلات بسیاری است.

کاهش صادرات نفت و صنعت کشتیرانی هدف اصلی تحریم ها

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز با توجه به تحریم های آمریکا علیه کشورمان، وضعیت صنعت کشتیرانی مطلوب نیست، زیرا هدف اصلی تحریم ها بعد از کاهش صادرات نفت، قطعا ضربه زدن به صنعت کشتیرانی بوده است.

فعالیت شرکت های کشتیرانی خارجی به صفر رسیده است

ایالات متحده به دنبال مانع سازی در مسیر جابه جایی کالاها از طریق دریا است، از این رو در شرایط کنونی شرکت های حمل و نقل غیرایرانی در فرآیند صادرات و واردات کالا کنار رفته و فعالیتشان به صفر رسیده است و تنها شرکت های داخلی مشغول جابه جایی کالا هستند
وی تصریح کرد: ایالات متحده به دنبال مانع سازی در مسیر جابه جایی کالاها از طریق دریا است، از این رو در شرایط کنونی شرکت های حمل و نقل غیرایرانی در فرآیند صادرات و واردات کالا کنار رفته و فعالیتشان به صفر رسیده است و تنها شرکت های داخلی مشغول جابه جایی کالا هستند.

 

خودروسازان

 

شرکت های بیمه ای خارجی در حوزه کشتیرانی حاضر به همکاری نیستند

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: امروز شرکت های بیمه ای خارجی نیز در حوزه کشتیرانی حاضر به همکاری و فعالیت نیستند تا از این طریق محموله ها و کشتی های ایرانی و خارجی تحت پوشش این بیمه ها در دریاها تردد کنند.

دولت باید حمایت جدی از شرکت های کشتیرانی داشته باشد

شهریاری تصریح کرد: به نظر من با وضعیت کنونی، حمل و نقل دریایی دچار مشکلات و زیان های مالی بسیاری خواهد شد، از این رو با این شرایط دولت باید حمایت جدی از شرکت های کشتیرانی و پرسنل فعال این در این حوزه داشته باشد.

حمایت مجلس از قرار گرفتن مشاغل صنعت دریانوردی در لیست مشاغل سخت و زیان آور

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: رویکرد مجلس نسبت به صنعت کشتیرانی، موضع حمایتی است، از این رو نمایندگان مجلس به ویژه اعضای کمیسیون عمران مجلس از قرار گرفتن مشاغل دریایی در لیست مشاغل سخت و زیان آور حمایت می کند./

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!