جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۵۷ | ۱۳۹۱/۰۲/۱۶
افزایش محدوده طرح ترافیك تکذیب شد
۰۹:۵۷ | ۱۳۹۱/۰۲/۱۶
اجاره خودرو

افزایش محدوده طرح ترافیك تکذیب شد

پرشین خودرو: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در پی اتشار خبری مبنی بر افزایش محدوده زوج و فرد در سطح شهر تهران گفت: هیچ تغییری در این محدوده ایجاد نخواهد شد و تنها تعداد دوربین‌های این محدوده اضافه می‌شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، سردار حسین رحیمی گفت: هیچ برنامه‌ای مبنی بر افزایش محدوده زوج و فرد در سطح شهر تهران وجود ندارد.

وی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار بر این شده تا تعداد دوربین‌هایی که محدوده زوج و فرد را کنترل می‌کنند افزایش یابد تا در کنار ماموران مستقر در این محدوده از تخلفات احتمالی ورود به طرح جلوگیری شود.

یکی از رسانه‌ها خبری مبنی بر افزایش 2 برابری محدوده طرح زوج و فرد را در سطح شهر تهران منتشر کرد بود.

محدوده طرح ترافیك دو برابر می‌شود

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: بر اساس مصوبه‌ای كه در شورای عالی ترافیك تهران تصویب شد محدوده زوج و فرد هم به عنوان رینگ دوم طرح ترافیك در تهران با نصب دوربین‌ها و آماده سازی لازم اجرایی می‌شود.

سردار رحیمی تصریح كرد: در حال حاضر شهرداری تهران كار بسته سازی و نصب دوربین را در مناطقی كه به طرح ترافیك اضافه می‌شوند انجام می‌دهد كه با پایان عملیات افزایش محدوده طرح انجام خواهد شد.

سردار رحیمی با اشاره به اینكه با اجرایی شدن این طرح محدوده طرح ترافیك دو برابر می‌شود گفت: تمامی افرادی كه آرم‌های طرح ترافیك را دریافت نموده‌اند بدون هیچ مشكلی می‌توانند در محدود‌های جدید نیز تردد كنند.

وی خاطر نشان كرد: این كار امسال انجام می‌گیرد و با نصب دوربین‌ها كار آغاز خواهد شد.

وی همچنین در خصوص مكانیزه شدن دوربین‌ها در تقاطع‌ها گفت: در حال حاضر 1607 دوربین كنترل سرعت داریم كه در گام بعدی مكانیزه كردن تقاطع‌ها مطرح است كه تقاطع‌های مهم اولویت اول است.

رحیمی تصریح كرد: هم اكنون 12 تقاطع مهم مجهز شده‌اند و تا 6 ماه آینده تمام تقاطع‌ها به دوربین‌های الكترونیكی مجهز می‌شوند.

وی با تاكید بر اینكه اعمال قانون در خصوص جریمه‌های چراغ راهنمایی هنوز در مرحله هشدار است، خاطر نشان كرد: اگر روی خط عابر پیاده خودرویی باشد 20 هزار تومان و عبور از چراغ 100 هزار تومان جریمه و 5 نمره منفی لحاظ می‌شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!