یكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در ۳ نقطه تهران
۱۳:۲۷ | ۱۳۹۷/۱۲/۱۱
kerman2

برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در ۳ نقطه تهران

پرشین خودرو: نمایشگاه‌های بهاره تهران در سه نقطه پارک ولایت، مصلای تهران و فرهنگسرای خاوران دایر خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، قاسم نوده فراهانی - رئیس اتاق اصناف تهران -، اظهار کرد: نمایشگاه‌های بهاره شهر تهران در سه نقطه پارک ولایت، مصلای تهران و فرهنگسرای خاوران از ۱۵ تا ۲۴ اسفندماه دایر خواهد بود.

وی ادامه داد: در حال حاضر غرفه‌داران و برگزارکنندگان نمایشگاه مشغول جانمایی و نرخ‌گذاری کالاها هستند که یک نمونه از هر کالایی از سوی بازرسان بررسی، قیمت‌گذاری و پلمپ می‌شود و باید کالا با قیمت کارشناسی در این نمایشگاه‌ها عرضه شود.

رئیس اتاق اصناف تهران تاکید کرد: در سال جاری قرار بر آن بود با توجه به شرایط رکود حاکم بر بازار نمایشگاه‌های بهاره برگزار نشود و تنها با برگزاری جشنواره فروش و فروش فوق‌العاده نیاز جامعه رفع شود اما نمایشگاه‌های بهاره به دستور استانداری در تهران برگزار خواهد شد.

نوده فراهانی از تشدید گشت و نظارت بازرسان اتاق اصناف و سازمان صنعت، معدن و تجارت در ایام پایانی سال خبر داد و بیان کرد: تا به این لحظه برای عرضه کالاهای اساسی در نمایشگاه‌های بهاره شهر تهران شکر و برنج اختصاص داده شده است و اگر کالای دیگری تعیین و اختصاص یابد به‌طور حتم با اطلاع‌رسانی مناسب در نمایشگاه‌های بهاره توزیع خواهد شد.

نظر بینندگان
!
!
!