چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
پلیس با تخلفات خودرو‌های دولتی برخورد خواهد کرد
۱۱:۳۱ | ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
kerman2

پلیس با تخلفات خودرو‌های دولتی برخورد خواهد کرد

پرشین خودرو: رییس اجراییات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تخلفات خودرو‌های دولتی به عنوان بخشی از ناوگان حمل و نقل در شهر تهران، گا‌ها میتواند در روند ترافیک شهر تهران تاثیرات متفاوتی داشته باشد. این بخش از سیستم حمل و نقل در شهر تهران به جهت تمرکز فوق العاده مراکز دولتی در پایتخت از اهمیت قابل ملاحظه‌ای برخوردار می‌باشد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از میزان، سرگرد نصیر ملا درباره جزییات اجرای این طرح اظهار داشت: اداره اجرائیات پلیس راهور فاتب در راستای اجرای مفاد ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات و همچنین اجرای وظایف تخصصی خود، رصد و گزارشگیری تخلفات مربوط به خودرو‌های دولتی را در دستور کار قرار داده است.

برنامه ریزی در این بخش به دو صورت انجام خواهد گرفت. در بخش اول کلیه قبوض صادره توسط افسران اخطاریه نویس بررسی و قبوض مربوط به تخلفات خودرو‌های دولتی احصا خواهد شد. بخش دوم بر عهده کاربران حاضر در سایت اداره اجرائیات است. این کاربران با رصد و جداسازی عکس‌های دریافتی از دوربین‌های سطح شهر، شماره پلاک و مشخصات سازمان دولتی، شامل ادرس مربوطه را مشخص می‌کنند.

وی با بیان اینکه در نهایت اطلاعات جمع آوری شده بصورت مکتوب به پیوست لیست تخلفات، برای اطلاع و تذکر به رانندگان در اختیار، به سازمان دولتی مربوطه ارسال می‌گردد افزود: هدف از اجرای این طرح کاهش تخلفات و در نهایت پیشگیری از بروز تصادفات ناوگان پلاک دولتی می‌باشد.

نظر بینندگان
!
!
!