پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۱۴ | ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
صنعت هواپیمایی سال سختی در پیش دارد
۱۵:۱۴ | ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
اجاره خودرو
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری:

صنعت هواپیمایی سال سختی در پیش دارد

پرشین خودرو: رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: تحریم‌ها کار ما را سخت کرده است و در یک سال آتی پیش‌بینی سیاستمداران این است که شرایط سختی را در پیش داریم که امیدواریم این یک سال را با موفقیت طی کنیم که اگر موفق شویم دشمن سر تعظیم فرود می آورد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اظهار داشت: مردم از حمل و نقل هوایی خواسته‌هایی دارند و با مشکلات ما آشنا نیستند و این کار را برای ما سخت کرده است زیرا مسافران این صنعت قشر ویژه ای از جامعه هستند و انتظاراتی از ما دارند.

وی ادامه داد: تحریم‌ها کار ما را سخت کرده است و در یک سال آتی پیش‌بینی سیاستمداران این است که شرایط سختی را در پیش داریم که امیدواریم این یک سال را با موفقیت طی کنیم که اگر موفق شویم دشمن سر تعظیم فرود می آورد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با تاکید بر اینکه باید این صنعت را سرپا نگه داریم گفت: ما وظیفه داریم همکاری با شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران داشته باشیم و تاکنون در این حوزه موفق بوده‌ایم.

وی اظهار داشت: ما اخیرا موفق شده ایم به بخش خصوصی مجوز ساخت pom بدهیم که اینها در سایه پذیرش مسئولیت است.

عابدزاده ادامه داد: در سال‌های اخیر که با مدیرعامل سابق شرکت فرودگاه‌ها همکاری داشتم ارتباطات بسیار مناسب بود و آقای مه آبادی از کسانی بود که مورد توجه خدا است و اثر گذاری خاصی در صنعت هوایی داشته است.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: در سال‌های اخیر در بحث احکام دائمی تلاش کردیم بیشترین استفاده را داشته باشیم و بیشترین مواد قانونی که می‌توانست به صنعت کمک کند در همین برنامه پنجم گرفتیم.

وی تاکید کرد: ما از آقای امیر مکری که به مدیر عاملی شرکت فرودگاه‌ها منصوب شده اند، دفاع می‌کنیم البته آقای امیر مکری هم به ما گفته است که ما هم از گذشته دفاع می‌کنیم و راه گذشته را ادامه می دهیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!