جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
فروش موتورسیکلت عتیقه با قیمت بی سابقه
۱۱:۵۷ | ۱۳۹۷/۱۲/۱۴
kerman2

فروش موتورسیکلت عتیقه با قیمت بی سابقه

پرشین خودرو: یک موتورسیکلت قدیمی مدل سال ۱۹۳۰ رکورد قیمت گذاری فروش موتورسیکلت‌های قدیمی را شکست و فردی حاضر شد برای خرید آن رقم بی سابقه ۵۶۱۵۵۶ دلار را بپردازد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، امروزه با پرداخت چنین پولی می‌توان بیش از ۱۶ خودروی برقی پیشرفته شرکت تسلا را خریداری کرد. اما فردی که نامش فاش نشده با شرکت در حراج موزه ملی موتورسیکلت‌های کلاسیک در انگلیس در تاریخ دوم مارس بیش از ۵۶۱ هزار دلار برای خرید موتور Brough Superior SS۱۰۰ پرداخت کرد.

آخرین بار فرد دیگری برای خرید یک مدل از همین موتور که در سال ۱۹۲۹ تولید شده بود حاضر شد رقمی معادل با ۴۱۷۲۲۳ دلار پرداخت کند. فروش این موتور در سال ۲۰۱۴ انجام شده بود.

 

موتورسیکلت

 

موتورسیکلت مذکور متعلق به فردی به نام دیکسون بوده که با استفاده از آن در مسابقات موتورسیکلت سواری شرکت کرده و موفق به کسب مدال طلا در دو مسابقه بین المللی نیز شده است.

این موتورسیکلت ابتدا نصف مبلغ به فروش رفته قیمت گذاری شده بود، اما در مزایده برگزار شده در حراج مذکور با قیمت بالاتری فروخته شد. در جریان حراج مذکور یک موتور دوکاتی از نوع سوپرمونو که در سال ۱۹۹۳ تولید شده نیز به قیمت بیش از ۹۶ هزار دلار فروخته شد.

برچسب ها:
موتورسیکلت
نظر بینندگان
!
!
!