دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
گزارش ارزشیابی کیفی خودروها در بهمن 97 منتشر شد + جدول
۱۵:۱۹ | ۱۳۹۷/۱۲/۱۴
kerman2
/گزارش خبری/

گزارش ارزشیابی کیفی خودروها در بهمن 97 منتشر شد + جدول

پرشین خودرو: گزارش کیفی خودروهای تولیدی کشور در بهمن ماه که شامل۵۰ مدل خودرو درگروه سبک و ۱۴ مدل در گروه سنگین بوده است، منتشر شد.

به گزارش پرشین خودرو، در بهمن ماه ۱۳۹۷ تعداد ۴۱۳۷۰ دستگاه خودرو تولید شد که ۹۹ درصد از حجم تولیدات به خودروهای گروه سبک و یک درصد دیگر به خودروهای گروه سنگین اختصاص دارد. خودروهای تولیدی کشور در این ماه، شامل۵۰ مدل خودرو درگروه سبک و ۱۴ مدل در گروه سنگین می‌باشد.

گروه سبک:

۱- بخش وانت:

در این بخش، در سطح قیمتی ۱ خودروی وانت نیو پیکاپ فوتون و در سطح قیمتی ۲ خودروی وانت تندر با اخذ ۳ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص داده اند.

 

گزارش کیفی خودرو در بهمن 97۲- بخش سواری:

در این بخش، در سطح قیمتی ۱ خودروهای پژو ۲۰۰۸ ، نیو مزدا ۳ و گرند ویتارا، در سطح قیمتی ۲ خودروهای کیا سراتو و هیوندای Accent ، در سطح قیمتی ۳ خودروهای۳۰B و چانگان ۳۵cs، در سطح قیمتی ۴ خودروهای رنو ساندرو اتوماتیک، تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک، تندر ۹۰ پلاس، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، پژو ۲۰۷، پارس تندر و برلیانس ۲۳۰H با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

جدول سطوح کیفی خودروهای گروه سبک-بخش وانت

از تاریخ ۹۷/۱۱/۰۱ لغایت ۹۷/۱۱/۳۰
 

 

گزارش کیفی خودرو در بهمن 97جدول سطوح کیفی خودروهای گروه سبک-بخش سواری

از تاریخ ۹۷/۱۱/۰۱ لغایت ۹۷/۱۱/۳۰

 

گزارش کیفی خودرو در بهمن 97


جدول مقایسه سطوح کیفیت-گروه سبک

گروه سنگین:

۱- بخش باری: در این بخش، کامیونت ایسوزو ۸۵NMR، کامیونت ایسوزو K75NPR، کامیونت هیوندای ۶۵HD، کامیون ایسوزو M75NPR، کشنده ولوو ۵۰۰FH، کشنده اسکانیا ۴۱۰G و کشنده ولوو ۴۶۰FH اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

۲- بخش مسافری: در این بخش، ون مسافری وانا با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروی تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص داده است.

جدول سطوح کیفی خودروهای گروه سنگین

از تاریخ ۹۷/۱۱/۰۱ لغایت ۹۷/۱۱/۳۰


 

گزارش کیفی خودرو در بهمن 97جدول مقایسه سطوح کیفیت-گروه سنگین

 

گزارش کیفی خودرو در بهمن 97

 

نظر بینندگان
!
!
!