دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
حل مشکل سرویس مدارس استثنایی پایتخت توسط شهرداری
۱۰:۳۶ | ۱۳۹۷/۱۲/۱۶
kerman2

حل مشکل سرویس مدارس استثنایی پایتخت توسط شهرداری

پرشین خودرو: رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در خصوص مشکل سرویس ایاب و ذهاب تعدادی از مدارس استثنایی تهران گفت: مسؤولان شهرداری عنوان کردند که مشکل را حل می‌کنند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، مدتی است که تعدادی از دانش‌‌آموزان استثنایی شهر تهران با مشکل سرویس ایاب و ذهاب مواجه شدند و سرویس‌ها یا نیامدند و یا نامنظم بوده است.

این موضوع باعث شد که تعدادی از دانش‌آموز با نیازهای ویژه از تحصیل عقب بمانند البته با همت خانواده‌ها و مسؤولان مدارس آن هم در شرایط مضیقه مالی، کمی از مشکل حل شد.

مجید قدمی رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در این خصوص اظهار کرد: در تهران مسؤولیت هزینه ایاب و ذهاب دانش‌‌آموزان استثنایی تهران به عهده شهرداری تهران است.

وی ادامه داد: شهرداری تهران با پیمانکاری قرارداد بسته است و علی‌الظاهر پیمانکار به وظیفه‌اش عمل نکرده است و یکی، دو ماهی است در بعضی مدارس روند فعالیت سرویس ایاب و ذهاب دچار مشکل شده است.

قدمی اضافه کرد: مدیریت آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران پیگیر است و مسؤولان شهرداری گفتند که مشکل را حل می‌کنند همچنین تمام هزینه‌ها که توسط مدارس انجام شده است را پرداخت می‌کنند.

نظر بینندگان
!
!
!