دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۶ | ۱۳۹۷/۱۲/۱۸
عامل اصلی تصادفات منجر به فوت در پایتخت اعلام شد
۱۰:۴۶ | ۱۳۹۷/۱۲/۱۸
اجاره خودرو

عامل اصلی تصادفات منجر به فوت در پایتخت اعلام شد

پرشین خودرو: رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در رابطه با تصادفات هفته گذشته پایتخت توضیحاتی داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه، سرهنگ احسان مؤمنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در رابطه با تصادفات هفته گذشته اظهار کرد: در هفته‌ای که پشت سر گذاشتیم متأسفانه شاهد وقوع دو فقره تصادف منجر به فوت در سطح معابر شهر تهران بودیم. در این حوادث یک نفر عابر پیاده و یک نفر راننده موتورسیکلت جان خودشان را از دست دادند و خانواده‌هایی را داغدار کردند.


وی افزود: تصادف اول در ساعت ۱۳:۴۰ دقیقه ظهر روز شنبه در بزرگراه شهید بابایی رمپ ورود به بزرگراه شهید یاسینی یک دستگاه پراید در حال حرکت بوده که راننده به علت سرعت زیاد قادر به کنترل وسیله نقلیه نبود و با گاردریل برخورد و سپس با کارگر شهرداری که در فضای سبز مشغول فعالیت بود، برخورد و در اثر شدت ضربه عابر پیاده مذکر حدودا ۶۰ ساله در محل حادثه فوت کردند. به رانندگان عزیز توصیه می‌کنم در هنگام رانندگی با سرعت مطمئنه حرکت کنند و در نزدیکی رمپ‌ها و خروج از محور‌های بزرگراهی سرعت وسیله نقلیه را کاهش دهند تا بتوانند وسیله نقلیه را کنترل و هدایت کنند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: تصادف دوم در ساعت ۴۰: ۱۳ دقیقه روز یکشنبه در مسیر غرب به شرق بزرگراه امام رضا (ع) مقابل بازار گل یک دستگاه موتورسیکلت به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه با جدول برخورد و پس از کشیدگی حدود ۵ متر با درخت کنار محور برخورد و در اثر شدت ضربه راننده موتورسیکلت جوان ۱۸ ساله فاقد کلاه ایمنی و گواهینامه رانندگی فوت کرد. به والدین عزیز توصیه می‌کنم از در اختیار قرار دادن وسیله نقلیه به فرزندانشان که فاقد گواهینامه هستند خودداری کنند و رانندگان موتورسیکلت در هنگام رانندگی از کلاه ایمنی استفاده کنند و حتی المقدور از تردد در محور‌های بزرگراهی به جهت سرعت زیاد وسایل نقلیه خودداری کنند.

سرهنگ مومنی تصریح کرد: رانندگان رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را سرلوحه خود قرار دهند. امیدوارم با رعایت قوانین و مقررات و توجه به توصیه‌های کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی همه شهروندان سفر‌های بدون حادثه‌ای را داشته باشند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!