دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
3 مزیت اصلی مدیران خودرو در یک نگاه
۱۱:۰۰ | ۱۳۹۷/۱۲/۱۸
kerman2
/گزارش خبری/خدمات پس از فروش مناسب، تامین قطعات و فروش با تحویل فوری؛

3 مزیت اصلی مدیران خودرو در یک نگاه

پرشین خودرو: با توجه به بحران های پیش آمده در سال 97، تولید خودرو و به تبع آن بازار خودرو با مشکلات بسیاری مواجه شد.

به گزارش پرشین خودرو، مهمترین عامل مشکل خودروسازان در تامین قطعه برای تولید خودرو بود، به همین علت خودروسازان در تولید با مشکلات عدیده مواجه شدند و عملا نتوانستند پاسخگوی تعهدات خود باشند، این عدم تعهد باعث دلسردی برخی خریداران شد، گرچه اتفاقات غیر قابل پیش بینی بود اما مشتریان نیز منطق خاص خود را داشتند.

از سوی دیگر در این بازار آشفته برخی از خودروسازان بودند که توانستند با پیش بینی و برنامه ریزی درست، متناسب با نیاز بازار به تقاضای مشتریان پاسخ مثبت دهند.

به عنوان مثال شرکت مدیران خودرو که در طول سالهای اخیر همواره سیاست ارائه تسهیلات مناسب و تحویل فوری محصولات خود را در کنار ارتقاء کیفی و خدمات محصولات خود داشته است، در شرایط فعلی نیز توانست با اتخاذ سیاست تحویل فوری و تامیین خودرو مطابق با نیاز بازار، تعهدات خود را پاسخ گفته و رضایت مشتریان را از آن خود نماید.

این شرکت در ارزیابی های صورت گرفته توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران برای دومین فصل متوالی توانست بالاترین درصد رضایت مندی را به لحاظ فروش از آن خود کند.

از سوی دیگر این شرکت در سالهای اخیر سرمایه گذاری گسترده ای را در امر خدمات پس از فروش و تامین قطعات انجام داده تا بتواند علاوه بر افزایش اعتماد مشتریان سهم بازار خود را نیز افزایش دهد.

نظر بینندگان
!
!
!