دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
امیدورام با کمبود هواپیما مواجه نشویم
۱۵:۴۳ | ۱۳۹۷/۱۲/۱۸
kerman2
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی :

امیدورام با کمبود هواپیما مواجه نشویم

پرشین خودرو: دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: برای پرواز‌های ایام نوروز ۱۵۰ فروند هواپیما در نظر گرفته شده است، که امیدواریم با توجه به افزایش پرواز‌ها در ایام عید با کمبود هواپیما در این بخش مواجه نشویم.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از میزان، مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی  با اشاره به تمهیدات لازم برای سفر‌های نوروزی بیان کرد: برای پرواز‌های ایام عید ۱۵۰ فروند هواپیما در نظر گرفته شده است، که امیدواریم با توجه به افزایش پرواز‌ها در ایام عید با کمبود هواپیما در این بخش مواجه نشویم.


وی در ادامه افزود: ظرفیت‌های محدود در صندلی‌های پرواز‌ها وجود دارد به همین دلیل مسافران در ایام نوروز باید هر چه سریعتر بلیت‌های خود را از سایت‌های معتبر خریداری کنند تا در این ایام با مشکل مواجه نشوند.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی تصریح کرد: توصیه می‌شود مسافران در زمان‌های تعیین شده اقدام به خرید بلیت کنند تا در روز‌های پایانی با کمبود بلیت در مسیر‌های پرتردد مانند مشهد مواجه نشوند.

سامانی یادآور شد: مسافران برای بلیت‌های ایام عید حتما به دفاتر معتبر مسافری یا سایت‌های معتبر مراجعه کنند.

وی در خصوص قیمت بلیت پرواز‌های خارجی مانند کربلا و عتبات عالیات گفت: تصمیمی برای افزایش قیمت بلیت عتبات عالیات و پرواز‌های خارجی گرفته نشده است و شرکت‌های هواپیمایی با نرخ‌هایی که خود تعیین کرده‌اند بلیت‌ها را به فروش می‌رسانند.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی خاطر نشان کرد: برنامه‌ای برای یکنواخت کردن پرواز‌های عتبات عالیات و خارجی وجود ندارد و بر اساس عرضه و تقاضا بلیت‌ها به فروش می‌رسد.

نظر بینندگان
!
!
!