پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۶ | ۱۳۹۷/۱۲/۱۹
شهرک تخصصی خودرو در تبریز ایجاد می شود
۱۴:۲۶ | ۱۳۹۷/۱۲/۱۹
اجاره خودرو

شهرک تخصصی خودرو در تبریز ایجاد می شود

پرشین خودرو: معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت:شهرک تخصصی خودرو با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در تبریز ایجاد می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رحمتی معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در نشست بررسی ایجاد شهرک تخصصی خودرو در تبریز گفت: شهرک تخصصی خودرو با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و به منظور یکپارچه کردن فعالیت‌ها و خدمات بخش خودرو برای اولین بار در کشور، ایجاد می‌شود که شامل تمام خدمات مربوط به خودرو از جمله تعمیر، نمایشگاه، فروشگاه، معاینه فنی، پارک ترافیک و حتی پیست خودرویی خواهد بود.

وی با اشاره به فعالیت غیراستاندار تعدادی از نمایشگاه‌های خودرو در داخل شهر تبریز عنوان کرد: با احداث شهرک خودرویی در تبریز، تعداد مشاغل مزاحم این حوزه در داخل شهر نیز به حداقل ممکن کاهش خواهد یافت و تمام خدمات لازم، در بخش‌های مختلف شهرک خودرویی ارائه خواهد شد.

وی با اشاره به تجربه موفق برخی کشور‌های همسایه در این زمینه ابراز کرد: با بهره‌برداری از این شهرک، میزان ترافیک و آلایندگی هوا کاهش و شهرک فوق محل تخصصی برای خدمات خودرو و همچنین محلی برای گذران اوقات فراقت و تفریح در حوزه تکنولژی و تجهیزات و ابزارآلات خودرو خواهدبود.

ایجاد اشتغال مطمئن مستقیم و غیرمستقیم، رونق گردشگری در منطقه و تامین فضای لازم برای شهروندان برای گذران اوقات فراغت از دیگر مزایای ایجاد این شهرک است که رحمتی به آن‌ها اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه تبریز از قطب‌های خودروسازی کشور است، گفت: ایجاد این شهرک در تقویت جایگاه استان در این زمینه موثر خواهد بود.

در این جلسه که با حضور تعدادی از مدیران ذیربط برگزار شد، مقرر شد مجوز لازم برای آغاز بکار این شهرک از اداره کل راه و شهرسازی توسط بخش خصوصی، اخذ شده و سایر دستگاه‌های اجرایی نیز مکلف به همکاری و حمایت از این مجموعه شوند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تبریزخودروشهرک
نظر بینندگان
!
!
!