یكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
نکته های که در تصادف باید رعایت کرد
۰۳:۰۴ | ۱۳۹۷/۱۲/۱۹
kerman2

نکته های که در تصادف باید رعایت کرد

پرشین خودرو: این صحنه ای است که بسیاری از ما در هنگام رانندگی با آن مواجه شده و احتمالا نیز از دیدن بی مبالاتی رانندگانی که حتی به خود زحمت ندادند که ضایعات خودروی تصادفی خود را از خیابان جمع کنند ناراحت شده ایم.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از عصر ایران، در حال رفتن به محل کار و یا منزل هستید ترافیک خیابان کلافه کننده است و خودروها به آرامی حرکت می کنند. برای مسیری که هر روز 10 دقیقه زمان می برد تا از آن رد شوید 30 دقیقه معطل شده اید و حالا زمانی که به منشاء ترافیک می رسید می بینید که ریختن شیشه های خرد شده چراغ های خودروهایی که ساعت ها پیش در این مکان تصادف کرده اند و تلاش خودروهای عبوری برای اینکه از روی این شیشه ها رد نشوند باعث بروز چنین ترافیکی شده است .


این صحنه ای است که بسیاری از ما در هنگام رانندگی با آن مواجه شده و احتمالا نیز از دیدن بی مبالاتی رانندگانی که حتی به خود زحمت ندادند که ضایعات خودروی تصادفی خود را از خیابان جمع کنند ناراحت شده ایم.

بد نیست تا رانندگان در زمان بروز تصادف های خسارتی که عمدتا در شهر ها به وقوع می پیوند تلاش کنند تا ضایعات خودرو خصوصا شیشه های ریخته شده در روی زمین را جمع کنند تا علاوه بر بروز خسارت برای خودروهای عبوری در نقش اجتماعی خود را نیز در شهر ایفاء کند . باور کنید با همین کارهای کوچک می توان تبدیل به جامعه پیشرفته شده و رضایت مندی را افزایش داد.

در پایان یادآور می شود به گفته سرهنگ قاسیمان رئیس پلیس ترافیک شهری راهور ناجا در مرحله اول پس از وقوع تصادف افراد درگیر در تصادف ملزم به جمع آوری ضایعات هستند و پس از آن در درون شهرها، شهرداری‌ها و در خارج از شهرها، وزارت راه مسئول جمع‌آوری این ضایعات است.

نظر بینندگان
!
!
!