پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
همایش طرح امداد نوروزی بهمن موتور برگزار شد
۱۶:۱۷ | ۱۳۹۷/۱۲/۱۹
kerman2
/گزارش خبری/

همایش طرح امداد نوروزی بهمن موتور برگزار شد

پرشین خودرو: همایش امدادگران شرکت بهمن موتور با هدف هر چه بهتر شدن خدمات نوروزی سال 98 و آشنایی امدادگران با برنامه ها و فرایند امدادی، با حضور برخی از مدیران گروه بهمن و جمعی از امدادگران برگزار شد.

به گزارش پرشین خودرو، رئیس سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن، در این همایش، به آغاز طرح امداد نوروزی گروه بهمن از 28 اسفند 97 تا 16 فروردین 98 اشاره کرد و گفت: خدمات امدادی گروه بهمن در نوروز امسال با سال گذشته تفاوتهایی دارد که این طرح را نسبت به طرح امداد سال گذشته متمایز می کند.

 

همایش امداد بهمن


مهندس میرمنصف با بیان اینکه امسال 2000 دستگاه خودرو امدادی با همکاری کانون جهانگردی در این طرح مشارکت دارند، اظهار داشت: افزایش ایام تعطیل در نوروز امسال، همکاری با کانون جهانگردی اتومبیلرانی ایران و همچنین تامین و ارسال سریع و بدون توقف قطعات مصرفی و امدادی به نمایندگی ها در تمام ایام تعطیلات از جمله ویژگی های متمایز خدمات نوروزی امسال به شمار می آید.

وی با تاكید بر لزوم توجه در امر خدمت رسانی به مشتریان در جاده ها، زحمات امدادگران را سبب اطمینان خاطر در سفرهای بین شهری دانست و تصریح کرد: هدف اصلی ما تلاش برای کسب رضایت بیشتر مشتریان است تا آرامش و اطمینان خاطر برای آنها فراهم شود.

 

همایش امداد بهمن


در ادامه این مراسم رئیس توسعه خدمات سازمان خدمات پس از فروش، با اشاره به رونمایی طرح خودرو امداد جدید بهمن گفت: در طرح خدمات نوروز امسال، 63 نمایندگی به ارائه خدمات درون تعمیرگاهی و برون تعمیرگاهی می پردازند ضمن اینکه کانون جهانگردی اتومبیلرانی ایران نیز در 48 ایستگاه در نواحی مختلف کشور برای ارائه خدمات امدادی مستقر خواهند بود.

مهندس کوثری زاده همچنین به گزارش عملکرد گروه بهمن در اجرای طرح خدمات امداد نوروزی در سال گذشته پرداخت و اضافه کرد: در نوروز سال 97، بالغ بر 50 امدادگر به ارائه خدمات امدادی پرداختند و طی مدت 16 روز تعطیلات نوروز، به 164 خودرو نیز امدادرسانی شد که با رضایت 73 درصدی مشتریان همراه بود. همچنین مدت زمان انتظار امداد رسانی در سال گذشته 35 دقیقه اعلام شد، که انتظار می رود این زمان در نوروز 98 با 15 درصد بهبود، به رکورد زمان کمتری کاهش یابد.

همچنین در این برنامه مهندس قاسمی نیا مدیر کانون جهانگردی اتومبیل ایران ضمن تشریح همکاری های خدماتی شبکه کانون جهانگردی با مشتریان بهمن اعلام آمادگی كامل كاركنان و امدادگران این شركت برای ارائه خدمات به مسافران گفت: کانون جهانگردی اتومبیل ایران با انجام یك برنامه ریزی مدون و حساب شده تلاش می كند رضایت خاطر مشتریان و مسافران را در جاده ها فراهم كند.

وی در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از کارکنان امدادگر، به بحث هایی چون ایمنی تردد در جاده ها و استقرار پایگاه های امدادی در محل های مناسب شهری و برون شهری پرداخت.

نظر بینندگان
!
!
!