سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۴۱ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
كاهش قیمت خودروهای سایپا در بازار با ادامه طرح فروش فوری خودرو + جدول
۱۲:۴۱ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

كاهش قیمت خودروهای سایپا در بازار با ادامه طرح فروش فوری خودرو + جدول

پرشین خودرو: همزمان با ادامه طرح فروش فوری محصولات سایپا بدون افزایش قیمت در روز گذشته، بهای چند خودروی تولید این شركت 500 هزار تا یك میلیون تومان كاهش یافت.

به گزارش پرشین خودرو، روز گذشته خودرو پراید 131 با قیمت 37 میلیون تومان در قالب طرح فروش فوری عرضه شد و در حالی كه با تسریع در عرضه این خودرو، تقاضا برای خرید آن به مرز تعادل رسیده، قیمت این خودرو با كاهش 500 هزار تومانی در بازار به 45 میلیون و 500 هزار تومان رسید.

پراید 132 نیز با كاهش قیمت 500 هزار تومانی در بازار، به 48 میلیون تومان رسید؛ علاوه بر آن پراید 111 نیز كه به‌دلیل تقاضای بیشتر نسبت به سایر خودروهای این خانواده، از حاشیه بازار بیشتری برخوردار است، با قیمت 39 میلیون و 400 هزار تومان عرضه شد كه این امر كاهش قیمت 500 هزار تومانی خودرو مذكور را به‌همراه داشت و آن را به 50 میلیون تومان در بازار رساند.

بیشترین كاهش قیمت محصولات سایپا در روز گذشته را ، سایپا 151 به‌خود دید كه با یك میلیون تومان افت قیمت، به 42 میلیون و 500 هزار تومان رسید؛ این در حالی است كه خودرو مذكور توسط سایپا با قیمت 39 میلیون و 900 هزار تومان به بازار عرضه می‌شود.

 

این اخبار را بخوانید:

پیشنهاد جدید سایپا به خریداران خودروهای رنو ساندرو

از هاچبک های سایپا تا وانت زامیاد در طرح فروش فوری سایپا

چنانچه خودرو سایپا با مدل 98 می خواهید، بخوانید!علاوه بر آن، خودرو تیبا نیز با قیمت 41 میلیون و 600 هزار تومان توسط سایپا عرضه شد كه با كاهش 500 هزار تومانی در بازار، به 53 میلیون و 500 هزار تومان رسید.

در روز گذشته همچنین سایر محصولات سایپا بدون هرگونه افزایش قیمت توسط كارخانه به بازار عرضه شد؛ به‌گونه‌ای كه ساینا با قیمت 52 میلیون و 800 هزار تومان، كوییك با قیمت 58 میلیون تومان، نیسان بنزینی با قیمت 64 میلیون و 800 هزار تومان و نیسان دوگانه‌سوز با قیمت 66 میلیون و 800 هزار تومان به بازار عرضه شدند.

اجرای طرح فروش فوری محصولات سایپا با هدف تنظیم بازار در حال اجرا است كه در آن، خودروهای تولیدی این شركت، با موعد تحویل سی روزه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

از زمان آغاز این طرح تاكنون، قیمت خودروهای سایپا بدون هرگونه افزایش، به شكلی ثابت و پایدار به بازار عرضه می‌شوند.

 

جدول قیمت

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!