دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ایران خودرو: سایت فروش مشکل ندارد!
۱۲:۵۸ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
kerman2

ایران خودرو: سایت فروش مشکل ندارد!

پرشین خودرو: با توجه به طرح سوال از سوی برخی متقاضیان ثبت نام در طرح فروش فوری روزانه ایران خودرو، این خودروساز اعلام كرد پایگاه فروش اینترنتی ایران خودرو هیچ گونه نقص فنی ندارد و مشكلات احتمالی به دلیل تعداد بالای متقاضیان محترم و ترافیك ناشی از كثرت كاربران است.

به گزارش پرشین خودرو، در كسری از ثانیه تعداد بسیار زیادی از متقاضیان در حال ثبت نام هستند كه با توجه به این موضوع، تعداد خودروها در زمان كوتاهی به اتمام می رسد. این موضوع در خصوص فروش محصولات پرطرفدار بازار در زمان كوتاه تری اتفاق می افتد و ظرفیت تكمیل می شود.

برمبنای این گزارش، درحال حاضر با تمهیدات صورت گرفته، پایگاه فروش اینترنتی ایران خودرو دارای سرعت مطلوبی است و موفق نشدن برخی از مشتریان در ثبت نام بنا به دلایل فوق است. شركت ایران خودرو طبق مجوز اخذ شده ، 20 درصد از تولیدروزانه خود را در قالب فروش فوری عرضه می‌كند.

به منظور صیانت از حقوق مشتریان واقعی، در برنامه های فروش روزانه محدودیت های هر كد ملی یك دستگاه خودرو، عدم ثبت نام در 18 ماه اخیر و همچنین حداقل سن 18 سال نیز اعمال و كنترل های لازم صورت می‌گیرد.

این گزارش می افزاید، در حال حاضر سیستم بانكی كشور برای تراكنش های بالای 50 میلیون تومان در هر روز با محدودیت مواجه است و این موضوع ارتباطی با سیستم فروش ایران خودرو ندارد.

نظر بینندگان
!
!
!