سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۰:۳۸ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
رونمایی از اپلیکیشنی برای ثبت تخلفات خودروها
۱۰:۳۸ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
اجاره خودرو

رونمایی از اپلیکیشنی برای ثبت تخلفات خودروها

پرشین خودرو: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ: در سال ۹۸ اپلیکیشنی رونمایی خواهد شد که شهروندان می‌توانند تخلفات ساکن دیگر خودرو‌ها را گزارش کنند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از صداوسیما، سردار مهماندار درخصوص این اپلیکیشن افزود: در صورت اطلاع از تخلف ساکن از طریق این اپلیکیشن پیامکی به راننده متخلف ارسال می‌شود تا قانون را رعایت کند و در صورت تکرار خودروی متخلف جریمه و به راننده نیز اطلاع داده خواهد شد.

وی در زمینه پارک دوبله و توقف ممنوع در مقابل پاساژ‌ها و مراکز تجاری گفت: یکی از برنامه‌های ما برای سال آینده برخورد با تخلفات ساکن است به ویژه در مقابل مجتمع‌های تجاری و از شهرداری نیز درخواست کردیم که حتما در کمیسیون‌های ساخت نظر پلیس را درخصوص احداث این مجتمع‌ها اخذ کنند.

سردار مهماندار افزود: متاسفانه برخی از مجتمع‌ها در خیابان‌هایی احداث می‌شود که قابلیت تردد حتی برای یک خودرو را ندارند، اما شهرداری اجازه ساخت می‌دهد و تا به امروز از راهور برای موضوع ترافیکی این مجتمع‌های تجاری درحال ساخت نظری گرفته نشده است.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اضافه کرد: یکی از برنامه‌های سال آینده آموزش پارکبان‌هایی است که نظم و انضباط را در مقابل مراکز تجاری بوجود آورند و به زودی این موضوع نیز عملیاتی می‌شود.

نظر بینندگان
!
!
!