دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۳۹ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
ویزای ایران و عراق حذف نشده است
۱۳:۳۹ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۱

ویزای ایران و عراق حذف نشده است

پرشین خودرو: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی درباره ویزای ایران و عراق گفت: مسافران باید ویزا بگیرند؛ اما هزینه دریافت ویزا حذف شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایرنا، علی اصغر مونسان روز سه شنبه در سی و هشتمین ستاد هماهنگی خدمات سفر به میزبانی سازمان فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، با اشاره به سفر رئیس جمهوری به عراق گفت: مسئولان عراقی تمایلی به برداشتن ویزا بین دو کشور نداشتند، اما مقرر شد هزینه ویزا از ابتدای سال آینده حذف شود.

وی با اشاره به اینکه اقدامات بهتری امسال نسبت به سال های گذشته برای سفرهای نوروزی در حال شکل گیری است، گفت: موضوع ایمنی و امنیت مهم است و دولت به شدت بر آن تاکید دارد. امیدواریم آمار تلفات جاده ای کاهش یابد.
مونسان با اشاره به اینکه در صورت نیاز به اعلام هشدارهایی مانند سیل و آب گرفتگی سازمان های هشدار دهنده باید دقت داشته باشند، گفت: تلاش می کنیم ایام خوبی برای مردم بسازیم .

 

ویزا


وی افزود: دولت نیز تاکید ویژه به کنترل قیمت دارد، سازمان های مسئول هم باید توجه و حداکثر نظارت را اعمال کنند تا موضوع قیمت سبب تلخ کامی مسافران نشود.
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بهداشت و موضوعات سلامت را مهم دانست و افزود: مراکز ارائه خدمات؛ مانند رستوران ها باید خدمات بهداشتی و سالم به مردم ارائه کنند.
وی با تاکید بر توزیع یکنواخت سفر به خصوص در غرب کشور گفت: بار ترافیکی باید به سمت غرب و شرق برود تا سبب کاهش ترافیک شده و گره های ترافیکی اتفاق نیافتد.

برچسب ها:
ویزاایرانعراق
نظر بینندگان
!
!
!