دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
دستاوردهای زامیاد بیانگیر عملکرد مطلوب این شرکت در شرایط تحریم است
۱۳:۴۷ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
اجاره خودرو
مدیرعامل زامیاد در اجلاس سراسری طرح انتخاب ملی:

دستاوردهای زامیاد بیانگیر عملکرد مطلوب این شرکت در شرایط تحریم است

پرشین خودرو: در اختتامیه اجلاس سراسری «طرح انتخاب ملی»، شرکت زامیاد به سه عنوان ارزشمند دست‌ یافت و مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش پرشین خودرو، در اجلاس "طرح انتخاب ملی" که با هدف معرفی دستاورد‌ها، توانمندی‌ها،‌ خدمات و تولیدات ویژه و نوین مجموعه‌ها و کمک به توسعه فروش محصولات و خدمات برگزار شد؛ شرکت زامیاد با توجه به سوابق، دستاوردها و عملکرد مطلوب در شرایط تحریم در سه بخش ملی و بین‌المللی در حضور مقامات و مسئولان کشوری مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفت.

 

زامیاد در طرح انتخاب ملی


بر اساس این گزارش، با توجه به برنامه‌های مدون شرکت زامیاد در زمینه توسعه و تنوع محصول، این شرکت موفق به کسب نشان زرین مدیریت خلاق و رتبه نخست طراحی، مهندسی و بومی‌سازی در صنعت خودروهای سنگین و نیمه سنگین شد.

همچنین نگاه هوشمندانه این شرکت به اجرای فرآیند خاص تولید خودروهای تجاری منجر شد گواهینامه عالی «برترین توانایی رقابتی در صنعت خودروسازی» توسط انجمن بین‌المللی مدیریت خلاق انگلستان به زامیاد اعطاء شود.

این گزارش می‌افزاید: مرتضی بانک مشاور رئیس‌جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی در پایان اجلاس سراسری «طرح انتخاب ملی»، به‌ پاس کارآفرینی،‌ حفاظت از منابع ملی و بهبود سهم صنعت در اقتصاد ملی در راستای تقویت و تحکیم بنیان‌های اقتصادی کشور با اهداء لوح سپاس از اقدامات شرکت زامیاد در این عرصه تقدیر کرد.

 

محمد زارع پور


محمد زارع پور اشکذری مدیرعامل شرکت زامیاد ، در حاشیه این اجلاس با اشاره به دستاوردهای این شركت در سال 97 گفت: زامیاد با وجود تحریم‌ها و فشارهایی كه در حوزه صنعت خودرو وجود داشت، توانست دستاوردهای قابل‌ توجهی را در قالب رشد تولید، تنوع محصول و انواع پروژه‌های غیر تولیدی به دست آورد.

به گفته وی، تولید و عرضه انواع متنوع وانت‌بار در سگمنت‌های مختلف بر اساس سلایق مشتریان، تولید برترین ون آمبولانس كشور، حفظ و ارتقاء ارائه خدمات به مشتریان در نمایندگی‌های مجاز و كسب تندیس برترین شركت خودروسازی كشور در حوزه حسابرسی داخلی ایران،‌ کسب رتبه دوم ISQI در رضایتمندی مشتریان(خودروهای تجاری) و رکورد فروش قطعات یدکی در زامیاد طی 10 سال گذشته از جمله دستاوردهای این شرکت در سال جاری می باشد كه این تنها بخشی از موفقیت‌هایی بوده كه با تلاش و همت همكاران پرتلاش شركت زامیاد حاصل‌ شده است.

نظر بینندگان
!
!
!