دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
وزیر ارتباطات از مرکز کنترل ترافیک راهور تهران بازدید کرد
۱۴:۳۱ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
کرمان 2

وزیر ارتباطات از مرکز کنترل ترافیک راهور تهران بازدید کرد

پرشین خودرو: وزیر ارتباطات پیش از ظهر امروز از مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بازدید و با فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت‌وگو کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، وزیر ارتباطات بیان کرد:ما در شهر تهران 60کیلومتر فیبر نوری و 2هزار و800دوربین کنترل ترافیک نصب شده داریم که مدیریت و برق رسانی به انها مشکل است وباید بر روی داده های نظارت شهر مطالعه کرد.

جهرمی ادامه داد:ما داده های الودگی هوا و ترافیکی شهر تهران را در سالهای گذشته به دست اوردیم و باید بر روی انها مطالعه کنیم تا ببینم که آیا کارهای که انجام داده ایم موفق بوده است یا نه.

وی گفت: پلیس چند بار ما را با دوربین ها جریمه کرده است که البته تمام این کارها برای نظم دادن به معابر است و پیشنهاد دارم که پلیس شاخص های رسیدگی به ترافیک را به صورت آنلاین به نمایش بگذارد.

 

ترافیک

 


جهرمی افزود: آزاد سازی اطلاعات باعث رونق بخشیدن به کسب و کارهای تجاری و انلاین می شود و اگر مسیریاب های ایرانی به اطلاعات دسترسی داشته باشد می تواند با نمونه های خارجی رقابت کند و این موضوع به مدیریت شهری کمک می کند.

وی گفت: برای داشتن شهر هوشمند حمل و نقل و مدیریت حمل و نقل هوشمند نیازمند است.

وزیر ارتباطات افزود: اپراتورها تلفن همراه هم به پلیس کمک می کند و لازم است پلیس به دولت الکترونیک ملحق شود که باعث رفاه حال مردم و رونق کسب و کارها می‌شود.

نظر بینندگان
!
!
!