شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۹ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
مالکان خودروهای ام.وی.ام و چری، در نوروز آسوده سفر کنند
۰۹:۴۹ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
اجاره خودرو
تامین مناسب قطعات یدکی از سوی مدیران خودرو؛

مالکان خودروهای ام.وی.ام و چری، در نوروز آسوده سفر کنند

پرشین خودرو: به دنبال تامین مناسب قطعات یدکی از سوی مدیران خودرو، مالکان محصولات ام.وی.ام و چری می توانند در نوروز 98 با خیالی آسوده سفر کنند.

به گزارش پرشین خودرو، سال 1397، صنعت خودروسازی کشور شرایط بحرانی را تجربه کرد که منجر به کاهش تولید و تقاضا، و ممنوعیت واردات شد.

از سوی دیگر نه تنها در تولید، بلکه در بحث خدمات پس از فروش نیز مشکلاتی پدید آمد بطوری که بسیاری از خودروسازان با مشکل تامین قطعات یدکی مواجه شدند و متاسفانه شرایط سختی را برای بسیاری از دارندگان خودرو پدید آورد.

حال با توجه به نزدیکی نوروز، قطعا پیش بینی می شود که حجم سفرهای نوروزی افزایش خواهد یافت و قطعا خودروسازان باید بتوانند برنامه مناسبی را برای سرویس دهی مشتریان در حد مطلوب ارائه دهند. شرکت مدیران خودرو نیز به عنوان سومین شرکت تولید کننده خودرو کشور با داشتن حجم بالایی از مشتریان، برای سال 98 سعی کرده تا خدمات مطلوبی را فراهم کند.

در این شرایط که شرکت های واردکننده خودرو و برخی تولید کنندگان به واسطه مشکلات تحریم و نقل و انتقال بانکی با مشکلات فراوان روبرو هستند، شرکت مدیران خودرو مزیت نسبی خود را در تامین قطعه با همکاری شریک چینی خود می بیند و با تامیین مناسب قطعات، برنامه مطلوبی را در بخش خدمات و تامین قطعات دارد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!