جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
آمادگی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران برای گردشگری نوروز
۱۵:۱۲ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
اجاره خودرو

آمادگی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران برای گردشگری نوروز

پرشین خودرو: سنندجی از آمادگی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران برای گردشگری نوروز خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه، پیمان سنندجی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در خصوص راه اندازی خطوط گردشگری (تهران گردی) در شهر تهران اظهار کرد: شرکت واحد ضمن ارائه خدمات مناسب از طریق اتوبوس‌های تندرو و سایرخطوط اصلی شهر، در ایام نوروز با راه اندازی ۲ خط گردشگری با پوشش دسترسی به اماکن تاریخی، مذهبی و تفریحی که در کمیته حمل ونقل عمومی شهر تهران تصویب شده بود برای ایام نوروز ۹۸ به شهروندان تهرانی، میهمانان و مسافران نوروزی، خدمات حمل ونقلی ارائه خواهد داد.

وی افزود: با برنامه ریزی و هماهنگی‌های بین بخشی با ستاد گردشگری شهرداری تهران، این آمادگی وجود دارد برای ارائه سرویس مناسب تور گردشی تهرانگردی، به شهروندان و میهمانان تهران، در خدمت این عزیزان باشد.

سنندجی گفت: مسیر‌های تعیین شده در مسیر خط ۱ گردشگری: از میدان تجریش- پارک وی- مجموعه عباس آباد- میدان هفت تیر- میدان فردوسی- چهار راه ولیعصر (عج) – میدان آزادی و سپس برج میلاد تهران و باغ موزه ایرانی و در مسیر خط ۲ گردشگری: از میدان امام خمینی (ره) - میدان حسن آباد- پل حافظ- چهارراه استانبول-میدان بهارستان- میدان ارگ- پایانه قورخانه، بصورت گردشی خواهد بود.

سنندجی اظهار کرد: اجرای طرح به عهده ستاد گردشگری شهر تهران که زیر مجموعه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری است، خواهد بود و این شرکت با راه اندازی خطوط، پشتیبانی سرویس حمل ونقلی را بر اساس درخواست آن ستاد، برنامه ریزی و هماهنگ نموده است.

وی ابراز امیدواری کرد که این طرح با توجه به امکانات و امتیازات خاص پیش بینی شده با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه گردد و در ایام تابستان نیز شاهد ادامه اجرای این طرح در شهر تهران باشیم.

نظر بینندگان
!
!
!