شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۳۷ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
۱۳:۳۷ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
اجاره خودرو

سنگ بنای تقویت پلیس‌راه آهن مستحکم‌تر می‌شود

پرشین خودرو: فرمانده پلیس‌راه آهن با تأکید بر اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران خدمات نیروهای ارزشی نادیده گرفته نمی‌شود گفت : سنگ بنایی که برای تقویت پلیس در راه‌آهن و حفظ امنیت ریلی گذاشته‌شده است مستحکم‌تر می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو ، سرهنگ حشمت‌الله ملکی فرمانده پلیس‌ راه‌آهن کشور، در مراسمی به مناسبت تجلیل از خدمات سعید محمد زاده مدیرعامل سابق راه‌آهن، با اشاره به خلق نیکو و روحیه بالای وی افزود: باید از توان کسانی که بی‌ریا، گمنام و خالصانه به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت می‌کنند و ادعایی دراین‌باره ندارند استفاده کرد.

وی با یادآوری اینکه محمد زاده چهره‌ای دانشگاهی است و خدمات ماندگاری را در راه‌آهن از خود به یادگار گذاشته است، اظهار داشت : ویژگی محیط تخصصی ، مهندسی و کارگری راه‌آهن به این شرکت خاصیت فرهنگی و علمی بخشیده و موجب شده است تا رویکردهای سیاسی خودبه‌خود از این گردونه حذف شود.

وی با اشاره به فرازهایی از سخنان حضرت علی (ع) در نهج‌البلاغه در خصوص بایسته‌های اخلاقی مدیران و فرماندهان ، خاطرنشان کرد : رفتار قدرشناسانه محمدزاده و کارکنان راه‌آهن موجب شد تا پرسنل پلیس راه‌آهن انگیزه بیشتری برای خدمت‌رسانی در این شرکت داشته باشند .

 

راه آهن


ملکی بابیان اینکه خروجی مثبت پلیس‌راه آهن طی این مدت، حاصل اقدامات مؤثر، تصمیم‌گیری‌های درست و توجه به خدمات پلیس از سوی محمد زاده بوده است ، گفت : محمد زاده جایگاه ویژه‌ای برای پلیس‌راه آهن قائل بود و این نکته‌ای بود که بارها در جلسات شورای هماهنگی معاونین بر آن تأکید کرد.

از سوی دیگر سعید محمد زاده، مدیرعامل سابق راه‌آهن نیز در این جلسه ضمن تشکر از خدمات پلیس‌راه آهن ، تأکید کرد: از چارچوب‌های مهم حفظ مسئولیت ، احساس تکلیف ، انجام‌وظیفه درست و منها اثر بودن است.


محمد زاده بابیان اینکه همه باید قدردان کسانی که برای حفظ امنیت و آسایش کشور، جان‌برکف زحمت می‌کشند، باشیم گفت: همراهی مؤثر پلیس‌راه آهن شرایط لازم برای خدمت‌رسانی ریلی را برای راه‌آهن فراهم کرده است.

وی با اشاره به اینکه روحیات انسانی موجب می‌شود تا پذیرش مسئولیت همواره با نواقصی همراه باشد ، افزود: از زمانی که مسئولیت شرکت راه‌آهن را پذیرفتم ، تمام تلاش خود را انجام دادم تا فعالیت و اقدامات مؤثری را درراه آهن داشته و به‌درستی انجام‌وظیفه کنم .

محمد زاده با اشاره به روایاتی از ائمه مبنی بر خدمت‌رسانی به مردم ، اضافه کرد: خدمت‌رسانی به مردم جایگاه ویژه‌ای نزد خدا دارد و نیروی انتظامی با دارا بودن این خصیصه، از بزرگ‌ترین نعمت برخوردار است .

در این مراسم همچنین از خدمات پرسنل و کارکنان برتر نیروی انتظامی قدردانی شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!