پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ارائه خدمات باکیفیت ریلی در نوروز ۹۸
۱۴:۳۵ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
اجاره خودرو
در آخرین جلسه ستاد نوروزی در سال جاری تاکید شد:

ارائه خدمات باکیفیت ریلی در نوروز ۹۸

پرشین خودرو: قائم مقام راه آهن در جلسه ستاد نوروزی بر ارائه خدمات باکیفیت به مسافرین تاکید کرد.

به گزارش پرشین خودرو ، حسین عاشوری در این جلسه که با حضور معاونین مدیرعامل، مدیران ستادی و مدیران مناطق به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد اظهار داشت: تلاش مجموعه راه آهن، ارائه خدمات با کیفیت به مسافرین و حرکت منظم قطارها با کمترین میزان تاخیر است.

وی خواستار توجه به نمادهای ریلی در فضاهای مسافری و توجه بیشتر به موضوع نورپردازی تمام ایستگاه های اصلی شبکه ریلی شد.

عاشوری در این جلسه همچنین بر برنامه ریزی برای تجلیل از مشتریان وفادار، احداث اتاق مادر و کودک و اتاق سیگار در همه ایستگاه های اصلی تاکید کرد.

موسوی معاون مسافری راه آهن نیز در این جلسه گفت: مدیران مناطق کلیه دستورالعمل های فنی و ایمنی نوروزی را در جلسات کمیسیون گراف، مورد بررسی دقیق قرار دهند.

 

قطار

 

وی با بیان اینکه سعی ما در ارتقا کمیت و کیفیت قطارها و کاهش تاخیر حرکت از مبدا قطارهاست افزود: از انجام کارهای ابتکاری در ایستگاه ها استقبال می کنیم تا بتوانیم خدمات متفاوت و متنوعی به مسافرین ارائه دهیم.

برنامه ریزی برای افتتاح پروژه های جدید در هفته آینده، ایجاد فضای شاد و برگزاری مراسم آیینی و محلی در ایستگاه ها برای مسافرین، از مواردی بود که سکری مدیرکل روابط عمومی بر آن تاکید کرد‌.

در این جلسه مدیرکل امور رفاهی و خدمات، گزارشی از وضعیت ساختمان،تاسیسات و تجهیزات خوابگاه ها و اقدامات انجام شده برای بازسازی و بازسازی آنها برای استفاده مامورین سیر و حرکت ارائه کرد.

در این جلسه همچنین گزارشی از اقدامات انجام شده برای نوروز ۹۸، در مناطق مختلف راه آهن ارائه شد.

نظر بینندگان
!
!
!