چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
اولویت کاری پلیس در ایام نوروز امنیت مسافران است
۱۴:۴۳ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
اجاره خودرو

اولویت کاری پلیس در ایام نوروز امنیت مسافران است

پرشین خودرو: رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به افزایش حجم مسافرت‌ها، لزوم توجه بیشتر به اقدامات پیشگیرانه انتظامی و اجتماعی درایام نوروز را تاکید کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر،  سردار محمّد شرفی در مراسم افتتاحیه ساختمان‌های جدید پلیس راهنمایی و رانندگی در فرودگاه امام خمینی (ره)، کارکرد حرفه‌ای نیروی انسانی را مؤثرتر از امکانات و تجهیزات دانست و گفت: مدیران و مسئولان در تلاش هستند تجهیزات و اماکن مورد نیاز را تأمین و در اختیار نیروها قرار دهند تا مأموریت‌های پلیسی به خوبی انجام شود.

وی با بیان اینکه اگر نیروهای میدانی وظایف خود را به نحو احسن انجام ندهند، وجود این تجهیزات و اماکن کمکی به مأموریت نخواهد کرد، گفت: کارکرد هوشمند و حرفه‌ای نیروی انسانی در فرایند انجام مأموریت‌ها با اهمیت تر از سایر ملزومات است، بر همین اساس نیروهای پلیس با بهره مندی مناسب از این تجهیزات شرایط را برای اجرای بهینه مأموریت‌ها آماده کنند.

این مقام ارشد انتظامی، افتتاح این ساختمان‌ها در آستانه سال جدید و روزهای آغازین ماه خجسته رجب را بسیار ارزشمند دانست و اظهار امیدواری کرد: استقرار این تجهیزات و امکانات، ضمن ارتقا شأن و منزلت پلیس میان مردم، باعث افزایش توان عملیاتی و کارایی کارکنان در خدمت رسانی به هموطنان عزیز کشورمان شود.

سردار شرفی، تأمین امنیت مسافران نوروزی را اولویت پلیس دانست و افزود: مأموریت تأمین نظم و آرامش مسافران نوروز توسط پلیس از درب منزل آغاز و تا مراجعت ادامه خواهد داشت؛ همچنین در پایانه‌ها، فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های راه آهن، اماکن عمومی و… پلیس همراه و خدمتگزار مسافران خواهد بود.

وی ادامه داد: پلیس فرودگاه‌های کشور برای برقراری نظم و آرامش مسافران، آمادگی کامل دارد و پیش بینی‌های لازم برای آرامش آنها در محیط فرودگاه‌ها را مد نظر قرار داده است.

این مقام ارشد انتظامی، برقراری امنیت پایدار را در گرو مشارکت مردم دانست و افزود: همکاری با پلیس و عمل به توصیه‌های مأموران، سطح کیفی آرامش مسافران را ارتقا می‌دهد و موجب می‌شود تا آنان با آسودگی کامل به مسافرت خواهند پرداخت.

وی با اشاره به سهم مردم در تأمین نظم و امنیت پایدار، گفت: رعایت قوانین و مقررات از سوی مردم و توجه به راهکارهای پیشگیرانه و همکاری با پلیس خدمتگزار موجب افزایش حس همدلی اجتماعی می‌شود و پلیس با دلگرمی و پشتوانه بیشتری نسبت به اجرای مأموریت‌ها خواهد پرداخت.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اظهار رضایت از اقدامات انجام شده، از زحمات کلیه همکاران و دست اندرکاران بالاخص پشتیبانی خوب مدیران فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) تقدیر و تشکر کرد.

برچسب ها:
پلیسنوروز
نظر بینندگان
!
!
!