یكشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
با مرسدس بنز CLA جدید می توانید ماریو کارت بازی کنید! + ویدئو
۰۴:۲۱ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۳
اجاره خودرو
/اختصاصی/

با مرسدس بنز CLA جدید می توانید ماریو کارت بازی کنید! + ویدئو

پرشین خودرو: سیستم سرگرمی جدید مرسدس بنز CLA به کاربران خود اجازه می دهد تا از زمان انتظار خود در ماشین لذت ببرند! اما چطور؟

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، سیستم سرگرمی جدید MBUX بر روی محصولات جدید مرسدس بنز بویژه خودروی CLA، به طور قابل توجهی بهبود پیدا کرده است و حالا امکانات بیشتری در اختیار کاربران خود قرار می دهد، بویژه بخش سرگرمی اتومبیل که در نسخه جدید توجه ویژه بر روی آن شده است.

در کنگره جهانی موبایل 2019 در شهر بارسلونا که در هفته های گذشته برگزار شد، کمپانی خودروسازی مرسدس بنز یک نمایش از سیستم سرگرمی جدید مرسدس بنز CLA داشت و در آن نشان داد که با سیستم سرگرمی جدید مرسدس بنز CLA می توان در زمان انتظار بازی ماریو کارت (انحصاری نینتندو سوئیچ) را انجام داد تا زمان انتظار سریع‌تر سپری شود.

نه تنها مرسدس بنز این نرم فزار را در سیستم سرگرمی محصولات خود نصب کرده، بلکه ویژگی منحصربه فرد آن می تواند امکان استفاده از قسمت های اصلی کنترل اتومبیل برای هدایت ماشین دیجیتالی در بازی پرداخت. به طور دقیق‌تر، شرکت خودروسازی مرسدس بنز کاری انجام داده است که بتوان با استفاده از پدال اصلی گاز و ترمز اتومبیل و همچنین با استفاده از غربیلک فرمان بتوان به هدایت ماشین دیجیتالی داخل بازی پرداخت که بدون شک یکی از بهترین لحاظ را برای کاربران مرسدس بنز CLA در زمان انتظار خلق می کند.

مورد جالب دیگر، هدایت جریان هوا با استفاده از سیستم تهویه مطبوع اتومبیل به داخل کابین خواهد بود و همچنین نور محیط به صورت پویا تغییر می کند. در صورت سقوط بازیکنان و باختن آنان در بازی، کمربند ایمنی اتومبیل محکم خواهد شد. هرچند بازی کردن در ماشین هنگام رانندگی و یا توقف پشت چراغ قرمز امکان پذیر نیست و کاربران تنها هنگام توقف کامل و پارک اتومبیل امکان استفاده از سیستم سرگرمی و بازی کردن را خواهند داشت.

با این حال، گزارش شده است که شرکت خودروسازی مرسدس بنز قصد دارد برنامه و بازی‌های مختلفی را به سیستم سرگرمی خود اضافه کند و باید امیدوار باشیم که امکان استفاده از بازی‌های سیستم سرگرمی اتومبیل برای دیگر سرنشینان اتومبیل هم فراهم شود، ولی با استفاده از دیوایس‌های جانبی خود مثل تبلت یا تلفن همراه که جزییات بیشتر آن در آینده مشخص خواهد شد.

نظر بینندگان
!
!
!